Llogaria ime
AOL Portal


anan

Mendoni qe eshte e vertete?

Mendoni qe eshte e vertete?http://www.lajm-shqip.com/new/index.php/2017/07/17/pjeper-konsumoni-sa-shume/
Derguar me: Mėrkurrė, 19 Korrik 2017 15:55
Tema tė ngjashme1. Cka eshte proza

2. sa eshte siperfaqja e shqiperise

3. Radiatori eshte i ndertuar nga:

4. Qka eshte 5gareshine atletik nga lenda e edukates fizike

5. si eshte moti duke filluar nga 15 korriku e tutje ju falemnderit?

6. a eshte edhe malisheva ose si mund te informohem per motin ne malishev

7. Ne cfare pozicioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja anesore

8. Ne cfare pozicioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja not in ofside apo in offside

9. Cfare eshte sherbimi "Pyetje dhe Pergjigje"?Shendeti1. Si mund ta rris penisin

2. A ban nji tem per inhalime

3. Varesia

4. Pyetje per shendetin.

5. si te zbardhojme dhembet?

6. perse mbushen janiket me fryme

7. zvoglimi i gjoksit

8. Simtoma e enjtjes

9. menstruacionet

10. sperma

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.