Llogaria ime
AOL Portal


PrishtinaKosova

Kush deshiron te punoj online nga shtepia

Nese keni koh te lir dhe keni nevoj per para ateher kohen e lir shfrytzojeni te punoni online nga shtepia E gjitha qe ju nevoitet eshte nje pc(kompjuter personal) dhe internet ne shtepi Nese dini te perdorni kompjuterin dhe dini gjerat bazike te anglishtes ateher ketu gjindet linnku ku ju mund te regjistroheni : http://bit.ly/2rFGCxV ose http://bit.ly/2rFGCxV // dhe ata qe kan nevoj per ndihm le te kontaktojn ne emailin tim adzatriqi@gmail.com .. Faleminderit per mirkuptim
Derguar me: Diele, 04 Qershor 2017 13:53
Tema tė ngjashme1. kush ka me mor topin e artElektronike1. Seria e re, iPhone 7 rezistent ndaj ujit ?

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.