Llogaria ime
AOL Portal


Landi

Pyetje per shendetin.

Pershendetje!Kam disa dite qe temperatura nuk me zbret posht 37.5. Kam dhimbje koke dhe rendes te qeppallave te syve. kam mar mjekim kundra gripit dhe kam pire cajra por u be dita e 5 sot qe temperatura nuk po me sbret posht 37.5. Gryket nuk esht se me dhembin thjesht mund te kem shum pak sekrecione me teper se normalisht. Nuk e di gjendje gripale zgjat me shume se 5 dite? Nuk e di esht e nevojshme per te kryer vizita dhe analiza apo esht gjendje normale.
Derguar me: Hėnė, 07 Nėntor 2016 11:44
Tema tė ngjashme1. nje pyetje per kryetarin e kaqanikit

2. Cfare eshte sherbimi "Pyetje dhe Pergjigje"?Shendeti1. Si mund ta rris penisin

2. A ban nji tem per inhalime

3. Mendoni qe eshte e vertete?

4. Varesia

5. si te zbardhojme dhembet?

6. perse mbushen janiket me fryme

7. zvoglimi i gjoksit

8. Simtoma e enjtjes

9. menstruacionet

10. sperma

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhėna (1)

Agron Nikaj
Duhet te paraqitesh prane nje qendre shendetesore per vizite dhe te bejne te pakten nje serum.
· Derguar me: Shtunė, 12 Nėntor 2016 16:20 · Raporto