Llogaria ime
AOL Portal


Ibis

Si mund te heq "aw,snap" pasi google crome nuk hapet?

Google crome nuk me hapet vetem nxjerr "Aw,snap" ,jam munduar te gjej ndonje tutorial pe prape nuk kam arritur ta hap.Kush mund te me ndihmoje te bej riparimin?
Derguar me: Mėrkurrė, 21 Shtator 2016 20:04
Tema tė ngjashme1. "Historia e marrėdhėnjeve tė hershme shqiptaro-sllave". Idriz Ajeti

2. Cfare eshte sherbimi "Pyetje dhe Pergjigje"?

3. Cfare do te thote termi "tabula rasa"?

4. Cfar esht aw snap

5. Si mund ta rris penisin

6. si mund te shoh qfar moti do te ket ne novosell

7. a mund te jete te dielen moti i mire ne prishtine

8. a eshte edhe malisheva ose si mund te informohem per motin ne malishev

9. Qfar mund te quhet nese penisi nuk i ngritet nje mashkullInternet1. Fizika

2. Histori

3. Qka studion kimia organike

4. D

5. Psikologji

6. adresa

7. per motin

8. per motin

9. Dua te shkarkoj video porno

10. a eshte edhe malisheva ose si mund te informohem per motin ne malishev

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.