Llogaria ime
AOL Portal


Liridon

A ka pun per gruan ne kete dit qe se ben

A ka grua ne diten e sodit qe smundet te bej pun
Derguar me: Premte, 12 Gusht 2016 20:54
Tema t ngjashme1. SI DO TE JETE MOTI KETE PRANVERE

2. A do te kete bresher gjate ketyre diteve ?

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demitArti dhe Kultura1. Posta

2. Huazimet e masmedias

3. Cfar esht aw snap

4. Cka eshte proza

5. Me pelcen porrno

6. Kombetarja

7. Radiatori eshte i ndertuar nga:

8. Hena

9. Si te kujdesemi kur jemi me tiroide teprice jodi

10. Iliret

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.