Llogaria ime
AOL Portal


Gresa

Koha per neser ne shkoder

Si eshte koha deri te shtunen tjeter?
Derguar me: Shtunė, 28 Maj 2016 12:19
Tema tė ngjashme1. koha [moti]

2. si do jete koha 1gusht 15 gusht

3. moti neser

4. A DO TE KET SHI NE KOMUNEN E MALISHEVES SOT DHE NESER

5. moti ne shkoderKohe e lire1. Keqapi

2. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

3. A ka femra per seks ne budva

4. Jelek dhe Barrnavek

5. SHEKULLI MADHESHTOR

6. si do te jet moti ne dhjetor 2013

7. shpuzoren e duhanit

8. Bora

9. kur ka me ra bor

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.