Llogaria ime
AOL Portal


adem

A ka femra per seks ne budva

ju lutem a ka ndonje femer e interesuar qe te kaloj ditet e pushimit me mua. Do vij ne Budva do te kisha ndrruar Ulcinin , se qatje ne Ulcin vec pedera kish, nese po me olajmero vec sinqert ama duhesh me ken e sinqert numri jem i telefonit 044404894 nga Kosova.
Derguar me: Hėnė, 16 Maj 2016 09:39
Kohe e lire1. Keqapi

2. Koha per neser ne shkoder

3. Cfar permiresimi do kete shenj e demit

4. Jelek dhe Barrnavek

5. SHEKULLI MADHESHTOR

6. si do te jet moti ne dhjetor 2013

7. shpuzoren e duhanit

8. Bora

9. kur ka me ra bor

10. KUR KA ME RA BORE

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani

Kjo pyetje nuk ka asnje pergjigje momentalisht. Pergjigju tani!

Per tu pergjigjur duhet te jesh i identifikuar si anetare. Nese nuk jeni i regjistruar, ju ftojme te regjistroheni te beheni pjese e kesaj bashkesie online.