Llogaria ime
AOL Portal


valbon

Qfar mund te quhet nese penisi nuk i ngritet nje mashkull

me ndodh shum shpesh me femra qe nuk me esht ngritur penisi im qfar mund te jet problemi mundeni te me ndihmoni
Derguar me: Mėrkurrė, 23 Mars 2016 00:05
Tema tė ngjashme1. si mund te shoh qfar moti do te ket ne novosell

2. qfar dimeri ka me qen sivjet

3. qfar moti do te ket ne anamorav gilan

4. Si quhet ndryshe shumkendeshi

5. Si mund ta rris penisin

6. a mund te jete te dielen moti i mire ne prishtine

7. a eshte edhe malisheva ose si mund te informohem per motin ne malishev

8. Si mund te heq "aw,snap" pasi google crome nuk hapet?Pune Shtepie1. Ndertimi,funksioni dhe pershtatja e rrenjes

2. rreth shitblerjes

3. kuzhina

4. a do ket shi kt muj ne laē?

Raporto!
PERGJIJU PYETJES
Si do te duket mepas ajo qe po shkruani
Pergjigjet e dhėna (1)

Agron Nikaj
Po varet...
· Derguar me: Premte, 27 Janarė 2017 20:26 · Raporto