Llogaria ime
AOL Portal
1
Keqapi
Derguar nga: aulona me date: Hėnė, 03 Prill 2017 18:48 tek: Kohe e lire
0
Koha per neser ne shkoder
Derguar nga: Gresa me date: Shtunė, 28 Maj 2016 12:19 tek: Kohe e lire
0
Cfar permiresimi do kete shenj e demit
Derguar nga: arjola me date: Diele, 22 Maj 2016 08:41 tek: Kohe e lire
0
A ka femra per seks ne budva
Derguar nga: adem me date: Hėnė, 16 Maj 2016 09:39 tek: Kohe e lire
0
Jelek dhe Barrnavek
Derguar nga: jola me date: Mėrkurrė, 05 Mars 2014 21:41 tek: Kohe e lire
0
SHEKULLI MADHESHTOR
Derguar nga: ALBANA me date: Premte, 07 Shkurt 2014 16:21 tek: Kohe e lire
0
si do te jet moti ne dhjetor 2013
Derguar nga: drilon me date: Diele, 01 Dhjetor 2013 22:06 tek: Kohe e lire
1
shpuzoren e duhanit
Derguar nga: ridvan me date: Mėrkurrė, 27 Nėntor 2013 21:32 tek: Kohe e lire
0
Bora
Derguar nga: Gentrit me date: Shtunė, 23 Nėntor 2013 16:15 tek: Kohe e lire
0
kur ka me ra bor
Derguar nga: lulzim me date: Enjte, 21 Nėntor 2013 19:06 tek: Kohe e lire
0
KUR KA ME RA BORE
Derguar nga: KASTRIOT me date: Mėrkurrė, 20 Nėntor 2013 21:59 tek: Kohe e lire
0
kur ko me ra bor
Derguar nga: ekremi me date: Premte, 15 Nėntor 2013 22:50 tek: Kohe e lire