Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Video  
E Pėrzgjedhur
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

Lule Bajra - Krejt Gati

Faleminderit! Bashkendaje me shoket e tu!

URL

Nuk ju pelqeu kjo video. Flm per vleresimin!

URL


Publikuar nga Vizitore ne Muzike Popullore
3,601 Shikime

Pėrshkrimi

? Lule Bajra - Krejt Gati -
Tex & Muz: Ilir Berani, Ork: Ardian Kastrati
Hair & Make up: Fjolla & Sebi
video directed by: EMFcreative

Shiko tė tjera

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bėhu i pari qė komenton kėt Video.
 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme