Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Video  
E Pėrzgjedhur
You need to have the Flash Player installed and a browser with JavaScript support.

ARTIOLA TOSKA - KISMETIT NUK I DIHET

Faleminderit! Bashkendaje me shoket e tu!

URL

Nuk ju pelqeu kjo video. Flm per vleresimin!

URL


Publikuar nga Vizitore ne Muzike Popullore
5,031 Shikime

Pėrshkrimi

Music: Artiola Toska & Ervin Gonxhi
Lyrics: A. Toska & A. Trebicka
Arrangement: Ervin Gonxhi
Video by: Chill Pro
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2014

Shiko tė tjera

Shkruaj , komentet e tua

Komentet

Bėhu i pari qė komenton kėt Video.
 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme