Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Video  

Video tė Reja

 • Me interes Diego Maradona - gol dhe spektakel 50 vjec

  Diego Maradona - gol dhe spektakel 50 vjec

  nga Shtuar 3,224 Shikime / 3 Pelqime

  Golazo de Diego Maradona en un partido a beneficio en RĆ­o Tercero, CĆ³rdoba

  E Zgjedhur
 • Me interes ARTIOLA TOSKA -  KISMETIT NUK I DIHET

  ARTIOLA TOSKA - KISMETIT NUK I DIHET

  nga Shtuar 4,511 Shikime / 18 Pelqime

  Music: Artiola Toska & Ervin Gonxhi Lyrics: A. Toska & A. Trebicka Arrangement: Ervin Gonxhi Video by: Chill Pro Publishing : Super Sonic Shpk All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk https://www.facebook.com/supersonictelevizion www.super-sonic.tv

  E Zgjedhur
 • Me interes Lule Bajra - Krejt Gati

  Lule Bajra - Krejt Gati

  nga Shtuar 3,116 Shikime / 2 Pelqime

  ? Lule Bajra - Krejt Gati - Tex & Muz: Ilir Berani, Ork: Ardian Kastrati Hair & Make up: Fjolla & Sebi video directed by: EMFcreative

  E Zgjedhur
 • Me interes Ekskluzive - Atentati ndaj Artan Santos

  Ekskluzive - Atentati ndaj Artan Santos

  nga Shtuar 3,953 Shikime / 4 Pelqime

  E Zgjedhur
 • Me interes Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

  Ermal Fejzullahu ft 2TON - Emocion

  nga Shtuar 1,616 Shikime / 3 Pelqime

  Video: IMAGINE FILMS,LLC https://www.facebook.com/ImaginefilmsLLC Music: Zzap&Chriss Melody: Ermal Fejzullahu ft. 2TON Copyright: OnAir.FM https://www.facebook.com/onairfmnetwork?fref=ts

  E Zgjedhur
 • Me interes Martesa m? e dhimbshme - vdes pas 8 oresh

  Martesa m? e dhimbshme - vdes pas 8 oresh

  nga Shtuar 2,467 Shikime / 13 Pelqime

  THIS VIDEO DESERVES A ENDLESS SHARE! video Credit: Hasset Go Heartbreaking Fairytale Wedding of a Dying Groom It is hard to imagine a moving wedding picture -- a couple where the groom is already dying. Rowden Go Pangcoga has stage IV liver cancer and he

  E Zgjedhur
 • Me interes ANDOS  - Veri dhe Jug

  ANDOS - Veri dhe Jug

  nga Shtuar 1,625 Shikime / 2 Pelqime

  Music Production and Remake by: ANDOS & Gent Myftaraj Video by: Post Academy, Tirane Directed by: ANDOS and Kushtrim Juniku Koreografia nga: Gerd Vaso www.facebook.com/andosmusicofficial www.instagram.com/andossinani Published by: OnAir Music

  E Zgjedhur
 • Me interes Arjana Bushati - Mama

  Arjana Bushati - Mama

  nga Shtuar 2,855 Shikime / 0 Pelqime

  Artist - Arjana Bushati Music - Ervin Gonxhi Lyrics - Ronela Hajati Video By ProVideo

  E Zgjedhur
 • Me interes Albatrit Muqiqi - ?ika ?ika

  Albatrit Muqiqi - ?ika ?ika

  nga Shtuar 2,112 Shikime / 6 Pelqime

  "Albatrit Muqiqi - Qika Qika" Music and Lyrics: Ilir Berani. Video: Entermedia Publisher: BZZZ! (C) Albatrit Muqiqi, 2014

  E Zgjedhur
 • Me interes Adele Vs Robin S - Show Me Love Vs Rolling In The Deep (Djs From Mars Bootleg Remix)

  Adele Vs Robin S - Show Me Love Vs Rolling In The Deep (Djs From Mars Bootleg Remix)

  nga Shtuar 1,302 Shikime / 0 Pelqime

  http://www.facebook.com/djsfrommars http://www.youtube.com/djsfrommars http://www.twitter.com/djsfrommars http://www.soundcloud.com/djsfrommars

  E Zgjedhur
 • Me interes Parlamenti shqiptare - Edi Rama shan Sali Berishen / O rrot k***

  Parlamenti shqiptare - Edi Rama shan Sali Berishen / O rrot k***

  nga Shtuar 2,143 Shikime / 8 Pelqime

  E Zgjedhur
 • Me interes Dj Kolega - Lulja e blinit (rmx)

  Dj Kolega - Lulja e blinit (rmx)

  nga Shtuar 1,606 Shikime / 6 Pelqime

  http://www.facebook.com/deejaykolega

  E Zgjedhur
 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme