Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Sot  

Sot

Sot

Blog

Dhunoi tė ėmen, kėngėtarja shqiptare dėnohet me 6 muaj burg

Kėngėtarja e njohur shqiptare Eda Zari u shpall fajtore pėr akuzėn “Dhunė nė familje” dhe gjykata e dėnoi me 6 muaj burg, shkruan “Gazeta Shqiptare”. Njė konflikt pronėsie ishte bėrė shkak i njė maratone problemesh pėr kėngėtaren e njohur shqiptare Eda Zari. Mamaja e saj, Zhane Zari deklar...
  >>Zbardhet dėshmia e 32 vjeēarit qė ndiqte Luana Vjollcėn me ''Fiat Punto''
  >>''Le Iene'' sjell dy histori tė trishta nga 'mentaliteti' Shqiptar
  >>Foto/ Kryetarėt e FRESSH nė rrethe shpėrndajnė video porno nė Whatsapp
  >>Ndahet nga jeta bashkėshorti i Irma Libohovės
  >>Pesė rregulla pėr tė dalė mė mirė nė provime

Auto

Tiranė/ Arrestohet mėsuesi pedofil, ngacmonte seksualisht nxėnėsen e tij

Policia e Tiranės ka vėnė nė pranga ditėn e djeshme njė 64-vjeēar, mėsues nė njė shkollė 9-vjeēare nė Tiranė.Hasan Martani, u arrestua pasi nė mėnyrė tė pėrsėritur, nė ambientet e shkollės ‘Mustafa Lleshi’ por edhe rrjetin social Facebook ka ngacmuar seksualisht njė nxėnėse 14-vjeēare.Mėsohet se ...
  >>Dėshmia e huliganit: Donim ta vrisnim Zaevin, por s’patėm sukses
  >>Takimi 90 minutėsh/ Meta zbardh takimin me Ramėn
  >>“Hyni nė zgjedhje edhe pa PD-nė”/ Basha paralajmėron “tė korruptuarit me pasaportė tė huaj”
  >>Pėrdhunoi pėr 6 orė tranvestitin, policia italiane arreston 32 vjeēarin Shqiptar
  >>Immobile: Do ta kemi tė vėshtirė me Shqipėrinl

VIP Shqip

Kantautori Francesk Radi nė gjendje tė rėndė nė QSUT

Kantautori i njohur shqiptar Francesk Radi ndodhet nė gjendje tė rėndė nė reanimacionin e QSUT-sė, pasi ka pėsuar hemorragji cerebrale. Sipas mjekėve gjendja e Radit ėshtė e rėndė dhe kritike. “BalkanWeb” duke iu referuar mjekėve tė urgjencės raporton se kantautori ėshtė shtruar nė reanimacioni...
  >>Super ! Genta Ismaili topless...
  >>Rrėfimi i Ledri Vulajt: Si mė rrahu nė 2012 i dashuri i Luana Vjollcės
  >>Princ Leka rrėfen tmerrin: Si na terrorizoi 25-vjeēarja e fiksuar pas meje
  >>E urta Floriana Garo, puthje e kafshim buzėsh me ish-banoren e ‘Big Brother’
  >>Dashnor Diko i shpėtoi atentatit nė Berlin

Showbiz

Marjana Kondi tregon pėr mesazhin qė e 'sikletosi' me Ilir Metėn

Ndodh rrallë që politikanët shqiptarë të interesohen për art, megjithatë disa prej tyre janë të apasionuar. Një prej tyre është edhe Ilir Meta, i cili duket se është fans i aktores së njohur Marjana Kondi. Kjo e fundit ka ...
  >>Zbulohet arsyeja pse Flori braktisi Tiranėn pėr Prishtinėn
  >>Ilda Bejleri u merr mendjen italianėve, fotot e saj bėjnė bujė
  >>Beniada Nishani, kush ėshtė mbesa 'hot' e Presidentit qė po shkėlqen nė Itali
  >>Bes Kallaku pjesė e show-t italian, Aktori: Realizova ėndrrėn
  >>Jollie dhe Pitt arrijnė marrėveshje pėr divorcin, japin deklaratėn e pėrbashkėt

Kuriozitete

Disa mėnyra fantastike se si gėnjehet pėr 1 prill (fotot)

Tashmë 1 prilli njihet në të gjithë boten si dita e gënjeshtrave .Në këtë datë zakonisht të gjithë pregaditin nga një ''befasi'' për të njohurit e tyre në formë shakaje.Por nuk është e thenë që ato...
  >>Historia e parė pėrmes disa kurioziteteve (Foto)
  >> Trafikanti njofton policinė: Jam i lirė, ndaluat njė njeri pa faj
  >>Valixhja e zezė, bėrthama e pushtetit tė presidentit tė SHBA
  >>Interesante / Ja ēfarė shkruante Mihal Grameno pėr...UFO-t
  >>Njeriu qė pretendon sė ėshtė 145 vjeē !

Teknologji

Kina dhe Europa do tė ndėrtojnė njė bazė nė Hėnė

Kanė kaluar shumė vite qė kur njeriu i fundit ka qenė nė Hėnė por ato mund tė kthehen pėrsėri nėse bisedimit midis Kinės dhe Evropės shkojnė mirė.Pėrfaqėsuesit e Kinės dhe Agjensisė Hapėsinore Evropiane po diskutojnė mbi mundėsitė e ndėrtimit tė njė baze nė Hėnė dhe kanė hartuar projektin “Villag...
  >>Messenger nuk do tė funksionojė nė kėto sisteme smartfonėsh
  >>WhatsApp njofton njė tjetėr ndryshim pas 5 shkurtit
  >>Pesė truke pėr jetėgjatėsinė e baterisė sė Smartfonit
  >>Francė, miratohet ligji ''Of Line''
  >>Biskotat e internetit. Cfarė janė Cookie-t?

LifeStyle

''Biznesi i nuseve'' U premtojnė vajza kundrejt parave, por u japin plaka ose ''dezertore''

Njė biznes i ri por nė shumė raste mjaft mashtrues, po lulėzon mes rrethinave tė Shkodres dhe disa zonave tė thedha tė Malit tė Zi. Janė disa meshkuj nga veriu i Malit tė Zi tė cilėt kanė denoncuar kėtė fenomen pasi kanė renė pre e mashtrimeve tė disa ''agjensive'' shqiptaro-m...
  >>8 marsi, gratė shqiptare shfrenohen nė klubet e Tiranės (+16)
  >>Sa vjeē ėshtė kjo grua ?!
  >>Kirurgjia plastike, kush janė kėrkesat mė tė ēuditshme tė bėra nga klientėt
  >>Vila luksoze nė “Rolling Hills”/Ami tregon jetėn nė zonėn VIP tė Tiranės
  >>8 gjėrat qė meshkujt urrejnė tek femrat

Televizion

''Fitoj nga 100 euro nė ditė me kėta Rilindasit e k***''

Kamera e fshehtë e emisionit “STOP” tregon me zë e figurë, sesi mund të bësh kontrabandë në doganën e Morinit. Një qytetar takon punonjësin e doganës, Lad Muja dhe ky i fundit i tregon fill e për pe, sesi mund të sjell&e...
  >>Cilat janė 5 virgjėreshat e ekranit shqiptar (foto)
  >>VIDEO/ Ciljeta ofendon gazetaret dhe ikėn nga emisioni
  >>Fitues i tre ēmimeve, Ermal Meta triumfon nė Sanremo
  >>Pas heqjes sė Shkullakut, Aleksandėr Frangaj paralajmėron Arian Ēanin ?!
  >>Kėnga Magjike/ Soni Malaj dhe Endri Prifti akuzojnė Ardit Gjebrenė

Kinema

Shuhet legjenda e filmave komiko-aksion, 'Bud Spencer'

Ka ndërruar jetë pasditen e sotme aktori i mirënjohur për shumë te rinj shqiptarë te viteve 80-90, Bud Spencer. Lajmi është konfirmuar nga i biri Giuseppe Pedersoli.“Babai ndërroi jetë qetësisht rreth orës 18:15. Nuk vuajti, n...
  >>“War Dogs”-Publikohet traileri i filmit pėr Gėrdecin
  >>Lazarati mbėrrin nė ''Hollivud''
  >>DiCaprio mė nė fund ėshtė njė ''Oscar''
  >>Filmi komedi "Vacation", prezanton makinėn e parė "Made in Albania"
  >>Lamtumirė (Xha Sulo) Albert Verria !

KOMENTE


Citim: DENIS
JAM I INTERESUAR PER KETE "BIZNEZ" TE VOGEL. POR NUK DO MERRJA INICIATIVEN TE SHKOJA PERSONALISHT NEPER KLINIKAT E TIRANES PER TE PYETUR KU BLIHET SPERMA.. A KA DIKUSH INFORMACION SI MUND TE LIDHEM ME KONTAKTE TE NDRYSHME, TELEFON, FB, E-MAIL ETJ. ME KETO KLINIKA QE INTERESOHEN? JU FALEMINDERIT.
Citim: denisa
Sa e bukur
Citim: ledio
Ali Tota, hajdut super, ka harxhuar qindra mijera euro per te blere apartamente dhe lokale te Zona e Tr. se Re dhe kthesa e Kamzes. Nje hajdut ordiner.
Citim: ajbi
me ka marre malli
Citim: bodi
nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄
Citim: bodi
nje polic kishte hypur ne nje qershi dhe nje kembesor kalon dhe i thote o zoti polic c ben aty lart dhe polici i thote jam duke ngren kumbulla dhe kembesori i thot hajde gomar hajde po ajo esht qershi dhe polici i thot gomar je ti se kumbullat i kam ne xhep😂😂😂😂😂😂😂😉😄😄😄
Citim: kocja
Citim: ohohjjiuh
Citim: agli
♥♥♥lejla♥♥♥
Citim: mili
Kot fare

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme