Llogaria ime
AOL Portal Sot

Sot->VIP Shqip-> Shkėndija zhvishet nė dimėr, ēmenden fansat

Shkėndija zhvishet nė dimėr, ēmenden fansat
Publikuar me: Hėnė, 27 Shkurt 2012 00:28
zoom

Kėngėtarja kosovare e cila jeton nė Zvicėr, Shkėndije Mujaj, kėto ditė ka hedhur nė qarkullim njė set me foto shumė sensuale dhe provokative. Shkėndija, e cila karrierėn e saj e ka vendosur kryesisht jashtė vendlindjes, pėrveē disa sukseseve nė muzikė, kėngėt e sė cilės janė lanēuar nė disa chart’s nė Europė, ajo po mundohet qė vėmendjen e publikut dhe fansave tė saj ta tėrheqė pėrmes sensualitetit dhe linjave trupore. Shpeshherė ajo ėshtė zhveshur nė kohė tė ndryshme, pėrfshirė kėtu pushimet nė Dubai dhe Monako, por kėtė radhė zhveshja e saj ka kaluar edhe ekstravagancėn. Komente dhe diskutime tė shumta janė bėrė pas publikimit tė kėtij seti me fotografi, nė faqen e fansave tė saj. Ēmendja e fansave pas linjave tė kėngėtares ka bėrė qė ajo tė shtojė kėto fotografi, tė cilat do tė pėrcillen me promovimin e albumit, tė cilin Shkėndija po e pėrgatit pėr tregun e huaj.                        bl.reBurimi: panorama.com.al | Editor: Agron Nikaj | Lexuar 2604 here |
Tags: shkendije muja
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!

Nuk i intereson ky artikull!
3 - komentuar me: 22 Shk 2013