Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Receta  
AntipastaPjata te paraPjata te dytaKontornotEmbelsiraPije CocktailsKėshilla
Receta [ Kėrko ]

Receta
Fundit: Cfarė ushqimesh mund tė hamė pas skadencės?
Kėshilla
Cfarė ushqimesh mund tė hamė pas skadencės?
Pjata te dyta
Receta: Krahe dhe kofshe te vogla pule me patate
Pjata te dyta
Mbeshtjella patellxhana te mbushur (parmigiana ose involtini)
Kontornot
Sallatė ruse me fileta peshku
Sondazhe

Cili gatim ju pelqen me shume?

  • Shqiptare
  • Francez
  • Italian
  • Turk
  • Japonez
  • tjeter...
Ajax LoaderTrego Rezultatet


Antipasta
Aēuge me tartuf
- Koha e pergatitjes: 10
- Nr Personave: 3+
- Origjina e Recetes: Itali
Aēuge verore
antipasto ''Toscana''
Brusketa

Pjata te para
Pizza Margarita
- Koha e pergatitjes: 30
- Nr Personave: 1
- Origjina e Recetes: Itali
Spaghetti me salmon
Pice me proshute
Penne me patellxhan
Spagheti me domate

Pjata te dyta
Receta: Krahe dhe kofshe te vogla pule me patate
- Koha e pergatitjes: 60 min
- Nr Personave: 4
- Origjina e Recetes: itali
Mbeshtjella patellxhana te mbushur (parmigiana ose involtini)
Kofshė tė pėrziera me kaēkavall
Tavė me peshk
Pule me zarzavate

Kontornot
Sallatė ruse me fileta peshku
- Koha e pergatitjes: 90 min
- Nr Personave: 4
- Origjina e Recetes: --
Speca tė mbushur
Sallate me patate dhe spinaq
sallate miste
Kerpurdha me proshute

Embelsira
Tort me puding
- Koha e pergatitjes: 90 min
- Nr Personave: 5 ose me shume
- Origjina e Recetes:
Pite me molle
Ėmbėlsirė ‘tiramisu’ me fruta
Tortė napolitane
Tortė e shijshme me fruta

Pije Cocktails
Pergatitja e nje Tequila Sunrise
- Koha e pergatitjes: 5
- Nr Personave: 1
- Origjina e Recetes: --
Liker me mjaltė
Sex on the beach
B-52
Daiquiri frozen

Kėshilla
Cfarė ushqimesh mund tė hamė pas skadencės?
Totali i pėrdoruesve tek Revista e Guzhinės: 29 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 29 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme