Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Revista  
Revista [ Kėrko ]

Revista
Eskluzive
Lulzim Basha target i vrasėsve me pagesė...?
Dossier
Kur zhvarrosej Enver Hoxha, trupi i padekompozuar (Kujdes, pamje tė rėnda)
Dossier
''Si u asgjėsuan dosjet e bashkėpunėtorėve tė regjimit nė dhjetor 1990''
Dossier
Intervista/ Rama kur s’ishte nė politikė, ēfarė mendonte ai 23 vite mė parė
Eskluzive
''Ju rrėfejmė ''xhelatin'' Fatmir Xhafaj''
Koment
Mbesa e tė pushkatuarit tregon pėrballjen me djalin e Enverit
Gazeta Serbe akuzon: Edi Rama shet drogė
Gazeta e madhe serbe, “Kurir” ka hapur sot faqen e saj tė parė me njė titull kundėr kryeministrit Edi Rama. “Narko kryeministri- Edi Rama shet drogė”, ėshtė titulli i madh i Kurir, i shoqėruar edhe me njė foto tė Edi Ramės. Duke iu referuar situatės nė Shqipėri “Kurir” vijon mė tej duke th...

Sondazhe

Duke pare udheheqesit mbare shqiptare mund te themi se:

  • Miti shqiptare ka vdekur
  • Ka ndryshuar
  • Nuk jane shqiptare
  • Faji i nderkombetareve
  • Nuk me interson!
Ajax LoaderTrego Rezultatet

Moti
Sot nė Prishtine
KthjellėtKthjellėt
Ultė:-6°C | Lartė:6 °C
Eskluzive
Lulzim Basha target i vrasėsve me pagesė...?
Gazetari Blendi Fevziu ka denoncuar nė “Opinion.al” skenarin pėr eleminimin e kreut tė opozitės s...
''Ju rrėfejmė ''xhelatin'' Fatmir Xhafaj''
Zbardhet shkresa, policia tentoi tė shoqėronte Sali Berishėn
Mediat italiane: "Korabi", anija e mbushur me mbeturina radioaktive
Saimir Tahiri dekonspiroi hetimet e prokurorisė pėr pilotin Italian ?

Dizinformacion
Gazeta Serbe akuzon: Edi Rama shet drogė
Gazeta e madhe serbe, “Kurir” ka hapur sot faqen e saj tė parė me njė titull kundėr kryeministrit...
Kujdes me blerjen e makinave online, ja si po mashtrohen qytetarėt nga kėto 'portale'
Mimi Kodheli me tė shkuar si ''Kubiste'' !!!
Lotaria Amerikane, kujdes nga mashtruesit qė duan t’ju vjedhin
E vėrteta e fotos sė seks-skandalit nė zyrėn e ''ministrit'

Shkencore
Njerėzit qė postojnė pak nė rrjetet sociale janė mendėrisht tė fortė
Ne tė gjithė kemi njė mik, i cili ėshtė i fiksuar me ndarjen e fotove nė palestėr, duke ngrėnė dr...
NASA jep alarmin: Asteroidi ‘Bennu’ nė kurs pėrplasje me Tokėn
Lajmi i mirė: Vrima e Ozonit po mbyllet
3 ditė reth botės, avioni me energji diellore kryen testin me sukses
Zbulohen pėr herė tė parė valėt gravitacionale. Anjshtanji i parashikoi para 100 vjetesh

Histori Kronike
Vendodhja dhe pronat, vazhdon gjuetia pėr kapjen e “Eskobarit tė Ballkanit”
Prokuroia e Krimeve të Rënda ka regjistruar dy procedime penale ndaj ish-drejtorit t&eu...
Rrėfehet 12 vjeēarja e pėrdhunuar nga njerku
''E pėrdhunojnė nė punė, pėrfundon nė psikiatri''
Historia, si u rrėmbye mėsuesja nė Kukės pėr tu martuar me zor
Historiku i grabitjes sė Bankave nė Shqipėri, 14 mė tė famshmet

Dossier
Kur zhvarrosej Enver Hoxha, trupi i padekompozuar (Kujdes, pamje tė rėnda)
Ish-drejtori i Arkivës në Ministrinë e Brendshme, Kastriot Dervishi ka publikuar g...
''Si u asgjėsuan dosjet e bashkėpunėtorėve tė regjimit nė dhjetor 1990''
Intervista/ Rama kur s’ishte nė politikė, ēfarė mendonte ai 23 vite mė parė
Dokumenti, Babai i Adriatik Llallės u dėnua si agjent i CIA-s
Ngjarjet qė tronditėn botėn dhe ndryshuan historinė nė 2016

Histori
Foto e rrallė/ Motrat e Mbretit Zog nė Shkodėr, fushatė pėr emancipimin e grave
Gazetari i Zërit të Amerikës, Ilir Konomi, ka publikuar në “Facebook&rd...
DOKUMENTI/ Kur Nexhmije Hoxha ishte pjesė e Partisė Fashiste
''Ismail Qemali ishte mason''
Njeriu i cili na dha emrin ''Albania''
Sunit dhe shiit, dallimet mes dy sekteve qė mbajnė nė ankth botėn arabe

Aktualizem
Njoftimi i rėndėsishėm pėr aplikantėt pėr vizė nė SHBA
Një lajm i rëndësishëm ka ardhur nga Ambasada Amerikane gjatë kësaj...
Nutella stimulon kancerin ? Italianėt e heqin nga supermarketėt
Revista “Time” zgjedh Donald Trump si njeriun e vitit
Trump President i SHBA, ja tė gjitha deklaratat e Ramės kundėr tij
“Si po bėhet Shqipėria mali i plehrave europiane”.

Vepra Kulturore
Skicat e Gottfried Sieben: Turqit masakronin meshkujt dhe pėrdhunonin femrat shqiptare (foto)
Janë skica të tmerrshme. Një gjenocid përdhunimesh dhe vrasjesh mbi femrat sh...
Anri Sala fiton ēmimin e parė tė Artit Bashkėkohorė Evropian
Silvio Berluskoni shkruan pėr At Zef Pllumi-n
Greqi, zbulohet njė varr i lashtė, dyshohet se i pėrket Aleksandrit tė Madh
Pse Kadare duhet tė fitojė ēmimin "Nobel" mė 2013?

Koment
Mbesa e tė pushkatuarit tregon pėrballjen me djalin e Enverit
Ajo nuk kishte për qëllim të tërhiqte mbi vete vëmendje mediatike. Ishte...
1 milion euro Kombėtares, si 1 milion shpulla pėr tė varfėrit
Rilindja me brekė tė grisura
Blushi: Hap kutitė ose turpėrohu! Sot fitova lirine time
Dobėsimi i BE dhe rreziku ruso-turk nė BallkanTotali i pėrdoruesve tek Revista: 33 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 33 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme