Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
   
1
Gjeologi
Derguar nga: malberil me date: Diele, 05 Shkurt 2017 14:25 tek: Shkolla dhe Edukimi
1
Si quhet ndryshe shumkendeshi
Derguar nga: hazbije me date: Martė, 17 Janarė 2017 20:13 tek: Matematike e Fizike
1
Kombetarja
Derguar nga: h.t me date: Shtunė, 12 Nėntor 2016 07:48 tek: Arti dhe Kultura
1
Pyetje per shendetin.
Derguar nga: Landi me date: Hėnė, 07 Nėntor 2016 11:44 tek: Shendeti
1
Histori
Derguar nga: gjashterta me date: Enjte, 03 Nėntor 2016 17:48 tek: Internet
0
Qka studion kimia organike
Derguar nga: jetmir me date: Diele, 30 Tetor 2016 19:50 tek: Internet
0
Radiatori eshte i ndertuar nga:
Derguar nga: Amell me date: Enjte, 06 Tetor 2016 22:16 tek: Arti dhe Kultura
0
Si mund te heq "aw,snap" pasi google crome nuk hapet?
Derguar nga: Ibis me date: Mėrkurrė, 21 Shtator 2016 20:04 tek: Internet
0
Hena
Derguar nga: laureta me date: Hėnė, 19 Shtator 2016 12:04 tek: Arti dhe Kultura
0
A ndryshojn molekulat e ujit te ftohte me ato te ujite te nxehte? Pse?
Derguar nga: ana lowx me date: Martė, 13 Shtator 2016 21:44 tek: Matematike e Fizike
1
Ne cfare pozicioni eshte lojtari i cili pranon topin direkt nga rivenja not in ofside apo in offside
Derguar nga: egzona me date: Premte, 26 Gusht 2016 12:31 tek: Sporti
0
A ka pun per gruan ne kete dit qe se ben
Derguar nga: Liridon me date: Premte, 12 Gusht 2016 20:54 tek: Arti dhe Kultura
 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme