Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Lajme  
Lajme->Politike->Nisin pėrplasjet, PD: Nuk e dimė kur mbaron protesta. Policia: Keni 4 orė kohė

SONDAZHE

A po qeverise e majta me mire se e djathta ne shqiperi?

  • Po
  • Jo
  • Ndoshta
  • Nuk e di
Ajax LoaderTrego Rezultatet


Nisin pėrplasjet, PD: Nuk e dimė kur mbaron protesta. Policia: Keni 4 orė kohė
Publikuar me: Premte, 17 Shkurt 2017 14:54
zoom Pas informacioneve tė nxjerra nga Policia se nė protestėn e ditės sė nesėrme mund tė ketė goditje me gurė ndaj kryeministrisė dhe incidente tė tjera, ka reaguar menjėherė Partia Demokratike.

Selia blu nė njė njoftim pėr mediat bėn tė ditur se ajo ka kėrkuar leje pėr protestėn qė do tė nisė nė orėn 12 dhe se nuk ka njė orar fiks pėr mbarimin e saj.

Ndryshe nga Policia qė bėnte tė ditur se leja pėr protestėn ishte katėr orė, pėr demokratėt ajo nuk ka orar tė pėrcaktuar.

Nė tė njėjtėn kohė selia blu hedh poshtė informacionet e nxjerra nga policia pėr incidente gjatė ditės sė nesėrme.

“PD deklaron se protesta nesėr do te nise ne oren 12 dhe nuk ka te percaktuar orar perfundimi. PD hedh poshte cdo insinuate te dale ne media me burime anonime, sikur do kete skenar per te provokuar policinė”.

Tė tjera lajme

Mbyllet zyrtarisht ēadra pas 3 muajsh, Basha: Marshojmė drejt fitores
18 Maj 2017
Marrėveshja Rama-Basha/ partitė e vogla ''varin turinjtė''
18 Maj 2017
Zyrtare/ Zbardhet marrėveshja PD-PS, ja kur do tė mbahen zgjedhjet
18 Maj 2017
LSI: Paketa McAllister tė zbatohet pikė pėr pikė, gati tė kthejmė postin e Presidentit
17 Maj 2017
Dėshton sėrisht konsensusi politik, kėsaj here nuk ėshtė dakort Rama
16 Maj 2017
Burimi: panorama.com.al | Editor: Redaksia Online | Lexuar 208 here |
Tags:
Ndjesia juaj mbi kėtė artikull!
INDINJUAR
0%
TRISHTUAR
0%
NORMALE
0%
SHQETESUAR
0%
KENAQUR
0%

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!
 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme