Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza G

Spanje [3]
Itali [0]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Kosove [0]
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza G

Itali
Izrael
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Islande
Ukrahine
>> Kreu Sport->RUSI 2018
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...
Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...
Formacioni/ De Biazi pėrgatit bunkerin ndaj Italisė
De Biasi rikthehet në Palermo, në një qytet ku në rininë e tij si futbollist kaloi 3 sezone pozitive, duke shënuar edhe 9 gola. Por tani në stolin e kuqezinjve, a...
Ventura dhe Buffon vlerėsojnė kuqezinjtė: Kundėrshtarė i vėshtirė !
Vlerėsim maksimal pėr Shqipėrinė pasi te Italia i tremben jo pak kombėtares kuqezi. Nė konferencėn pėr shtyp pėrpara sfidės ndaj kombėtares shqiptare trajneri i pėrfaqėsues sė kaltėr Giampiero Vent...
Sfida e Palermos/ Axurrėt me altileri tė rėndė ndaj kuqezinjėve
Ditën e premte Italia dhe Shqipëria do të ndeshen mes tyre në Palermo në një sfidë mjaft delikate për ecurinë e mëtejshme të grupit ku bë...
Kartoni i kuq ndaj Izraelit, FIFA dėnon Etrit Berishėn
Goditja me kokė ndaj Eren Zahavit i ka kushtuar shtrenjtė portierit tė pėrfaqėsueses shqiptare, Etrit Berisha, i cili ėshtė njohur sot me masėn e marrė nga Komisioni i Disiplinės i FIFA-s. Beri...
Ndeshje nė pritje pėr t'u luajtur
nr. Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2017 - 20:45G
Itali - Izrael
2.05 Sht 2017 - 20:45I
Islande - Ukrahine
3.05 Sht 2017 - 20:45I
Turqi - Kroaci
4.05 Sht 2017 - 20:45I
Kosove - Finlande
5.05 Sht 2017 - 20:45G
Maqedoni - Shqiperi
6.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
7.06 Tet 2017 - 20:45I
Kosove - Ukrahine
8.06 Tet 2017 - 20:45I
Turqi - Islande
9.06 Tet 2017 - 20:45I
Kroaci - Finlande
10.06 Tet 2017 - 20:45G
Itali - Maqedoni
11.06 Tet 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Izrael
12.06 Tet 2017 - 20:45G
Spanje - Shqiperi
13.09 Tet 2017 - 20:45G
Izrael - Spanje
14.09 Tet 2017 - 20:45G
Maqedoni - Liteshtejn
15.09 Tet 2017 - 20:45G
Shqiperi - Itali
16.09 Tet 2017 - 20:45I
Islande - Kosove
17.09 Tet 2017 - 20:45I
Ukrahine - Kroaci
18.09 Tet 2017 - 20:45I
Finlande - Turqi

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-32419
Itali-71816
Shqiperi-8912
Izrael-1399
Maqedoni-1396
Liteshtejn-2610

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-21216
Islande-61016
Ukrahine-51114
Turqi-81111
Finlande-1141
Kosove-1931

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme