AOL Portal
Themi shpesh se nje doktor i madh vret me shume njerez se nje general. (Gottfried Leibniz)

SOT, e Mėrkurrė, 22 Tetor 2014
"Rana e hedhun". Projekti pėr shkatėrrimin e njė Perle!
Kulmi i marrėzisė sė shkatėrrimit tė mjedisit shqiptarė ka arritur nė majat e saj. Tashmė ėshtė e qartė, populli duhet marrė nė dorė fatet e veta por tė mos lėnė shkatėrrimin e disa kilometrave vijė bregdetare TURISTIKE pėr ta zėvendėsuar me njė port industrial qė sjell vetėm shkatėrrimin e kėsaj perle siē ėshtė ajo e "Rėrės sė hedhur". Natyra i dha kėsaj zone mrekullinė e malit, rėrės fantastike dhe ujin e kristaltė, politika dėshiron ta ktheje nė beton dhe ndotje pėr pėrfitime pėrsonale.

Na Pelqeni :)!
Lajme dhe informacion
Lezhė, 27 vjeēarja denoncon njerėzit e shtėpisė pėr dhunė psikologjike (Kronike)
Predikimi pėr xhihad, Prokuroria i kėrkon ndihmė KMSH-sė (Aktualitet)
"Marrėveshja pozitė - opozitė" PD: Me mbikėqyrje ndėrkombėtare (Politike)
Shqipėria zgjidhet anėtare e OKB-sė pėr tė Drejtat e Njeriut (Aktualitet)
BE i lutet Britanisė: Mos u shkėpusni nga Europa (Bota)
Nis viti i ri akademik, problem studentėt e Universiteteve tė mbyllura (Arsimi dhe Kultura)

Kursi Shqiperi (BSH)
USD / LEK 109.55(+0.62)
EUR / LEK 139.14(-0.07)
GBP / LEK 175.62(-0.42)
CHF / LEK 115.28(-0.01)
Kursi Kosove (BQE)
EURO / USD 1.2693 USD
EURO / GBP 0.79090 GBP
EURO / CHF 8.3815 NOK
EURO / JPY 135.79 JPY
Ndryshimi i fundit: 22.10.2014
Informacione Sportive - EURO 2016
Gr.Data/oraNdeshja
I14 Nen 2014 - 20:45Portugali - Armeni
I14 Nen 2014 - 20:45Serbi - Danimarke
I29 Mar 2015 - 18:00Shqiperi - Armeni
I29 Mar 2015 - 20:45Portugali - Serbi
I13 Qer 2015 - 18:00Armeni - Portugali

Serbi-Shqipėri, FSHF dorėzon dosjen mbrojtėse nė UEFA
Vetėm pesė vite burg pėr Oscar Pistorius
Vllaznia nė duart e Bashkisė, largohet “Gea Sport” dhe Isuf Isufi
PER CFARE PO FLASIM KETO DITE?
1. serbi - shqiperi
2. lionel messi
3. massimo moratti
4. vllaznia
5. oscar pistorius
6. policia rrugore
7. superliga
8. vladimir putin
9. incidenti ne serbi
10. gjetan keta
Ads
Parashikimi i motit
Ulqin
ShiShi
8..21 °C
Sot, Mėrkurrė, 22 Tetor 2014
Shi Shi
Ulta: 8 °C | Larta: 21 °C
Nesėr, Enjte, 23 Tetor 2014
Mundėsi Shiu Mundėsi Shiu
Ulta: 8 °C | Larta: 14 °C

Receta Gatimi
Kėshilla

Cfarė ushqimesh mund tė hamė pas skadencės?
Pjata te dyta

Receta: Krahe dhe kofshe te vogla pule me patate
Pjata te dyta

Mbeshtjella patellxhana te mbushur (parmigiana ose involtini)

Video-t e fundit

Diego Maradona - gol dhe sp...

ARTIOLA TOSKA - KISMETIT...

Lule Bajra - Krejt Gati

Ekskluzive - Atentati ndaj ...
Veriu Portal Market - Blej, Shes, Ofroj, Kerkoj, Jap me qera ose Marr me qera
Prona te patundeshme
Shes toke bujQesore e pershtatshme per bisnes
shes tok bujqėsore me siperfaqe 10800 m2 me ēertifikat pronėsie tė rregullt dhe pa konflikte me a...
Prona te patundeshme
shes toke bujaesore e pershtatshme per bisnes
tokė bujqėsore me siperfaqe 10800 m2 me ēertifikat pronėsie tė rregullt dhe pa konflikte me asnjė...
Shtepi dhe banesa
Shes apartament 2+1
apartamenti eshte 96m2 dhe me hipoteke te rregullt
Telemarketing
Tavolina Karrige me QERA
mirdita dua tju kontaktoj , dhe tju tregoj qe ne sherbejme karrige tavolina me qera ,ofrojme disp...
Aktivitete tregtare
toke bujqesore e mbjelle me 320 rrenje ullinj
toke bujqesore e mbjelle me 320 rrenje ullinj 7500 metra katrore ne fshatin tapize me dokumenta t...


Zbavitje
Matrix Dock Defense
Matrix Dock Defense
Mep Ball
Mep Ball
Metal Arm FAWEGE
Metal Arm FAWEGE
Mind Me Bloody Beer
Mind Me Bloody Beer
Forume dhe diskutime
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Me mire me nje apo me dy kuleta?? (6)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Na tregoni pasionet tuaja (1)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Cili mund te jete fundi i nje shoku/miku? (3)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Mosha ideale per te thyer virgjerine (12)
Pėrgjigje: Nga: rremi kurti - Tema: rrem (1)

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme