Jump to content


Community Status Updates


Photo

GenTo

shi shi dhe vetem shi... doni pak shi ;)
Mar 04 2014 09:43 PM
 • Agron Nikaj's Photo
  Agron Nikaj
  gjall je ti? :P
  Mar 04 2014 11:14 PM
 • GenTo's Photo
  GenTo
  Gjalle gjalle... isha me pushime nja 6 muj :P
  Mar 06 2014 09:59 AM
 • Agron Nikaj's Photo
  Agron Nikaj
  lumi ti :P
  Mar 27 2014 11:04 PM
Photo

Burim Abdullahu

burim
Oct 17 2013 07:15 PM
Photo

Dorina Hasku

VIPWELL COMPANY Network Marketing Multi Level vjen nga ideja për të sjellë së bashku njerëz të cilët janë të motivuar, ambicioz dhe me një dëshirë të madhe per të patur sukses, te cilët kane endrra te medha per te realizuar dhe ketu bashkohen e qëndrojnë besnik ndaj projektit fantastik VIPWELL. -Nuk të duhet të investosh para për të krijuar biznesin tënd, mjafton të zgjedhesh një nga produktet te kompanise Vipwell i cili do të jetë mjeti yt i biznesit. Mund të bësh biznes në çdo kohë edhe në...
May 12 2013 07:40 PM
Photo

Dorina Hasku

Dicka ndryshe nga rutina juaj dhe sidomos per ata qe e dine se c'eshte sistemi MLM. Vipwell Company me seli ne Zvicer punon vetem me "Franchise Partner" ne mbare Evropen. Sistemi i punes se kesaj kompanie eshte: Netwok Marketing, ku cdo gje eshte online, si dhe Multi Level Marketing (sistem marketing shumenivelesh). Nuk të duhet të investosh para për të krijuar biznesin tënd, mjafton të blesh një produkt te kompanise Vpiwell i cili do të jetë mjeti yt i biznesit. Mund të bësh bi...
Apr 21 2013 08:04 PM
Photo

Dorina Hasku

www.918384.vipwell-direct.eu
Apr 20 2013 09:01 PM
Photo

GenTo

...sot votova edhe une per here te pare.... :D
Feb 25 2013 04:14 PM
 • breshka's Photo
  breshka
  Hahahaahaha kujdes mos ke kun naj pergjus...
  Mar 05 2013 03:25 PM
 • GenTo's Photo
  GenTo
  une ne fakt desha me votu per 'il reverendissimo pres del Milan'... po bela ishalla se merr vesh se nuk e kam votu :P
  Mar 05 2013 06:06 PM
 • breshka's Photo
  breshka
  Hahahaha milanista i shitun. Do ti coj mesazh berluskes te padis
  Mar 06 2013 12:20 AM
Photo

Agron Nikaj

tjeta pet
Feb 16 2013 11:08 PM
Photo

GenTo

... boll lujte poker Arben Ndocaj ... shko se ke me pjeke mishin :D
Jan 06 2013 08:46 PM
Photo

mukbil

po ri
Dec 14 2012 10:57 PM
Photo

Interisti Inter

Cfare po beni tani?
Nov 21 2012 06:31 PM
Photo

Interisti Inter

Nov 21 2012 06:30 PM
Photo

GenTo

Xhovani Beqiri o llapi a po vjen se po ta gjej 1 pune :)
Nov 08 2012 06:46 PM
Photo

Armend Qushku

back
Oct 22 2012 08:19 AM
 • Agron Nikaj's Photo
  Agron Nikaj
  welcome back :P
  Nov 02 2012 12:04 AM
Photo

Sokol Luma


\
Sep 28 2012 07:52 PM
Photo

Sokol Luma

qe vala
Sep 28 2012 07:52 PM