Jump to content


Photo

Cili mund te jete fundi i nje shoku/miku?


 • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 22 November 2012 - 08:36 PM

Shpesh here zenkat nuk kursejne as miqte apo shoket me te mire. Po sipas jush cila mund te jete ajo arsye qe mund ti jape fund nje miqesie?
Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#2 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 28 April 2014 - 06:48 PM

Zenkat jane te bukura dhe mes miqve do te thote se ka shkembime ideshe apo keshillash... Po nese nje shoqeri eshte e vertete nuk vdes kurre... Nuk ka fund

#3 Agron Nikaj

Agron Nikaj

  Webmaster

 • Administrators
 • 1,402 posts

Posted 29 April 2014 - 07:09 PM

Edhe nqs shoqja e ngushte shkon me partnerin ...? Si duhet te ishte kete e dime por po flasim per ktu ne toke ku leku, interesi dhe sidomos seksi jane armiq te shoqerise.


Zbuloni sherbimet tona. Regjistrohu!
Poste e-mail, Foto album personal, Blog, Video, Barcaleta, Lojera, etj...

#4 breshka

breshka

  Anetare VIP

 • Administrators
 • 923 posts
 • Verifikuar:Po!

Posted 29 April 2014 - 07:17 PM

Po mir o gono ne po flasim per shoqeri jo per dava k... Nese ndodh nje gje e tille per mendimin tim nuk ka pas asnjehere shoqeri... As nuk mund ta mendoj se njera nga shoqet e mia te me marri burrin... Po e mori hallall... Do te thote se skam pas as burr dhe as shoqe ndonjehere...
0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users