Jump to content

Toggle Hyrja - Mireserdhet Hyrja - Mireserdhet

  Forum Stats Last Post Info

Antaret:

Pershendetje, njohje, urime per te gjithe antaret e forumit

 • 106 topics
 • 803 replies
Ku jane forumistat e vjeter... - last post by Simba

MKPortal Shqiperia


 1. Instalimi,
 2. Modulet,
 3. Blloqet,
 4. Diskutim i pergjithshem,
 5. Modifikime

Faqja Zyrtare e MKPortal Albania. Per te gjithe ata qe duan ndihme rreth CMS dhe webmaster shqipetare.

 • 16 topics
 • 42 replies
rrem - last post by Agron Nikaj

Toggle Ndjenjat Ndjenjat

  Forum Stats Last Post Info

Shoqeria

Te gjitha nga jeta shoqerore dhe e perditshmja shqiptare

 • 90 topics
 • 753 replies
Martese apo Bashkejetese...... - last post by Genti949

Dashuria

Bota e zemres , shpirtit, dhe ndjenjave mes njerezve

 • 65 topics
 • 864 replies
Me mire me nje apo me dy ku... - last post by breshka

Eros

Zona ku mund te shprehet ajo cka mbani me sekret.... V.M 18

 • 45 topics
 • 484 replies
Mosha ideale per te thyer v... - last post by breshka

Hapsire Filozofike

Hapsire mbi menren e te menduarit te gjerave. Ego, Uni dhe nenUni

 • 1 topics
 • 2 replies
Bukuria sipas nje femre - last post by Agron Nikaj

Toggle Aktualitet Aktualitet

  Forum Stats Last Post Info

Veriu Sot

Rubrika e artikujve kryesore te dites ne Veriu Portal. Cdo gje nga aktualiteti shqiptare dhe i huaj, ngjarje eksluzive, kuriozitete etj...

 • 97 topics
 • 74 replies
A na ka fyer presidenti....... - last post by Agron Nikaj

Politika


 1. Politika Rajonale,
 2. Politika e Jashtme

Bota e politikes

 • 100 topics
 • 394 replies
Shqiperia monarki? - last post by AOL

Ekonomia

Xhepi , leku dhe tepeleku..... :D

 • 20 topics
 • 136 replies
Fundi i shtetit Grek - last post by Agron Nikaj

Emigracioni


 1. Shqiptaret Europe,
 2. Shqiptaret Amerike dhe Kanada,
 3. Australi Dhe Azi

Bashkatdhetaret tane jashte shtetit........

 • 34 topics
 • 206 replies
Vendi Ku Jetoni - last post by derguti

Studentet


 1. Brenda Shqiperise,
 2. Jashte Shqiperise

Rrethi studentor ne shqiperi dhe jashte saj

 • 27 topics
 • 160 replies
Lenda shkollore qe urrenit... - last post by Simba

Feja dhe Besimi

Cdo gje mbi fene dhe besimet e ndryshme

 • 34 topics
 • 236 replies
A Besoni Ne Zot - last post by Ermir zmakaj

Shtypi dhe Media


 1. Lajmet e Fundit

Cdo gje rreth shtypit dhe medias shqiptare dhe asaj te huaj.

 • 2,672 topics
 • 69 replies
Veriu Lajme: Ankesat e qyte... - last post by VeriuNews

Aktualitet - E perditeshmja Shqiptare

Ngjarje nga aktualiteti shqiptare te ngjarjeve te ndryshme dhe komente mbi to.

 • 17 topics
 • 95 replies
100 vjetori i pavaresise. S... - last post by Agron Nikaj

Toggle Arti dhe Kultura Arti dhe Kultura

  Forum Stats Last Post Info

Letersia


 1. Poezia

Cdo gje mbi librat, autoret e letersise shqipe edhe te huaj

 • 61 topics
 • 365 replies
Rapsodi tropojane per Sali... - last post by Dorian Metaraku

Muzika

Muzika, cdo gje rreth muzikes, tekste kengesh, akorde muzikore, rryma te ndryshme te muzikes, etj etj.

 • 66 topics
 • 376 replies
Videoklip : Malesi e Madhe... - last post by Armend Qushku

Artet figurative

Piktura, Skulptura, Arikektura, pra vete Arti

 • 8 topics
 • 57 replies
Te apasionohesh pas fotogra... - last post by Agron Nikaj

Kinemaja dhe Teatri

Filmat, dokumentaret, komedite, tragjedite. Jepini pra...

 • 23 topics
 • 137 replies
Aktori/ja me i/e mire shqip... - last post by breshka

Të gatuajmë sëbashku

Rreth guzhines dhe gatimeve, recetave etj..

 • 21 topics
 • 119 replies
Perpeçi i Pashkeve - last post by Armend Qushku

Toggle Shkenca Shkenca

  Forum Stats Last Post Info

Mjeksia

Biseda te ndryshme mbi shkencen e mjeksise dhe ne lidhje me shendetin e njeriut.

 • 18 topics
 • 23 replies
Perfitimi ekonomik, Shtepit... - last post by breshka

Historia

Ketu shkenca e historise ne pergjithesi. Opinione dhe replika rreth dilemave te saj ne shekuj

 • 10 topics
 • 35 replies
Çamet , refugjatet e fundit... - last post by rudi

Toggle IT-Information Technology IT-Information Technology

  Forum Stats Last Post Info

Faqe shqiptare ne rrjet

Komente te ndryshme mbi websitet e ndryshme shqiptare

 • 83 topics
 • 55 replies
Big Brother Albania - last post by Edward

Programe te ndryshme

Diskutime, pyetje pergjigje mbi softe te ndryshme

 • 17 topics
 • 100 replies
Cfare telefoni keni? - last post by Agron Nikaj

Programim

Cdo gje qe perdorim eshte e programuar nga nje programues kodi. Kjo eshte zona e dedikuar.

 • 6 topics
 • 29 replies
Kush genjen Alexa apo Googl... - last post by Agron Nikaj

Toggle Zbavitje Zbavitje

  Forum Stats Last Post Info

Lojra

Luani, luani se e keni ne terezi ju

 • 8 topics
 • 31 replies
Cilat jane video-lojerat tu... - last post by Simba

Humor

Na thoni nej gjo te bukur

 • 22 topics
 • 115 replies
Barcaleta banale... - last post by 24media

Gjegjeza

Pa dyer pa penxhere eshte e lyer me gelqere??

 • 12 topics
 • 76 replies
Ujku, dhia dhe lakra - last post by Agron Nikaj

Tema te lira

Tema dhe diskutime sipas deshires tuaj

 • 89 topics
 • 579 replies
Na tregoni pasionet tuaja - last post by breshka

Kuriozitete

Kuriozitete te ndryshme

 • 15 topics
 • 38 replies
Passwordet qe kujton me kol... - last post by breshka

Toggle Sport Sport

  Forum Stats Last Post Info

Futboll


 1. Zona e tifozeve

Cdo gje mbi sportin me te dashur ne bote, futbolli

 • 48 topics
 • 361 replies
Laçi, Arbitri dhe Armand Duka - last post by Agron Nikaj

Kampionatet

Kampionati shqiptar, Serie A, Primera Division, Premier Leauge, Bundesleauge etj etj

 • 11 topics
 • 87 replies
Milani Felliq Lamtumiren e... - last post by Simba

Sporte te tjera

Formula 1, NBA e shume sporte te tjera...

 • 2 topics
 • 8 replies
F 1 - last post by zio

Toggle Administrimet Administrimet

  Forum Stats Last Post Info

Support - Ndihme rreth Sherbimeve tona

Any question?! Verejtje, sugjerime, pytje, shpjegime, ndihme rreth portalit.....

 • 9 topics
 • 30 replies
Ndihma rreth sherbimeve tona. - last post by Agron Nikaj

Toggle Koshi Koshi

  Forum Stats Last Post Info

Koshi

Koshi i temave dhe postimeve

 • 0 topics
 • 0 replies
 • No posts to view

Recent Status Updates

 • Photo
    04 Mar
  GenTo

  shi shi dhe vetem shi... doni pak shi ;)

  Show comments (3)
 • Photo
    12 May
  Dorina Hasku

  VIPWELL COMPANY Network Marketing Multi Level vjen nga ideja për të sjellë së bashku njerëz të cilët janë të motivuar, ambicioz dhe me një dëshirë të madhe per të patur sukses, te cilët kane endrra te medha per te realizuar dhe ketu bashkohen e qëndrojnë besnik ndaj projektit fantastik VIPWELL. -Nuk të duhet të investosh para për të krijuar biznesin tënd, mjafton të zgjedhesh një nga produktet te kompanise Vipwell i cili do të jetë mjeti yt i biznesit. Mund të bësh biznes në çdo kohë edhe në...

View All Updates

Recent Topics

 
 • 10,959 Total Posts
 • 4,588 Total Members
 • e.h Newest Member
 • 821 Most Online

25 users are online (in the past 15 minutes)

1 members, 24 guests, 0 anonymous users   (See full list)


Simba, Facebook