Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Barcaleta  
Barcaleta Shto Barcalete [ Kėrko ]

Barcaleta
Fundit: Femija dhe plaku
Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam
Tė ndryshme
Shqiptari
Bjonde
Biondina
Bjonde
bjondja ne dyqan
Bjonde
Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?

Policė
shqiptari ne bosnje
nje shqiptar shkon perte gjetur pune ne bosnje menjehere pas luftes duke shetitur neper qytet e zene nata takohet me nje polic ,nata ishte shume kthjellet enuk e dinte a prej dielli a prej h...lexo te gjithe
polici
Hoxha me biciklet
Policia Shqiptare dhe lepuri
Polici dhe psikologu

Bjonde
Biondina
Biondina:Policia Me Ndihmoni Me Ndjekin 5000 NjerezPolicia:Ku Jeni?Biondina:N Instagram...
bjondja ne dyqan
Pse bjondina i njek hajnat kur ja vjedhin televizorin?
Bjondja "e zgjuar"
motrat

Burri dhe Gruaja
gruja
a e dini se kur e ban gruja burrin miljoner ,,,,,............ veq kur eshte burri miljarder mas ni muaji e ban miljoner
greku
burri dhe gruaja
Burri dhe gruaja ne parade demash
Televizori

Kafshėt
LEPURI DHE QENI
Rruges duke levizur papritmas esheh nje qen duke ardhur,lepuri ndalet !Kur mbrrine qeni e pyet lepurin q`pret ti ketu,jame duke pritur ujkun per te dal ne dyluftim Qeni u habit dhe eci du...lexo te gjithe
Lepuri dhe tualeti
qeni do nje te dashur
qeni dhe luani
Kamikazi me bombe...

Nastradini
Guri dhe Nastradini
tek ni fshat bie ni gur i madh nga qielli edhe nuk mund ta largojn i gjith fshati shkojn te nastradini e pyesin se a ka ndonje ide per ta larguar gurin ai thote po por se pari me duehn nje muaj ve...lexo te gjithe
Nastradini dhe shokte majmun
A fluturon devja
Nje nate gruaja
Nastradini dhe Cifuti

Pikante
3 Pytje me nje pergjigjje te sakt
po ua bej 3 pytje qe te 3-ja kan vetem nje pergjigjje te sakt 1 Pse soset buka ?2 Pse dheb dhami ? 3 pse jet gruja shtatzen ?
derpini dhe derpina
Mesuesja apo mjekja?
djali dhe prinderit
Rruges per ne shkoll me autobus

Tė ndryshme
Femija dhe plaku
Nje femije ishte duke qajtur dhe i afrohet nje njeri ,e pyet perse po qan femija ja kthen sepse beni ma hodhi buken ne toke zotrija i thot me qellim femija ja kthen jo jo me sallam
Shqiptari
dy budallenjt
njeriu pa krahe
GjakovariTotali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 32 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 32 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme