Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/module_22884db148f0ffb0d830ba431102b0b5/barcaleta/index.php on line 453

Warning: A non-numeric value encountered in /web/htdocs/www.veriu.com/home/idx/portali/include_d436eb0fd9de10b54a828ce6435f7e81/functions.php on line 1310
Albania Online Barcaleta - menyra per tu dobesuar
Llogaria ime
AOL Portal Barcaleta
Barcaleta->Tė ndryshme->menyra per tu dobesuar Shto Barcalete [ Kėrko ]

menyra per tu dobesuar

Publikuar me: Shtunė, 05 Maj 2007 14:09

nje burre shume i shendoshte sheh ne nje vent qe shkruhej.
kati i pare humb 1 KL=25.000 lek
kati i dyte humb 5 KL=100.000 Lk
kati i tret humb 20 KL=500.000 Lk
Ky vendose ta provoje dhe hyn ne katin e pare, nje salle e madhe dhe nje alamet femre me nje kartele qe shkruhej " nese me nxe jam e jotja " kure del jashte peshohet nje kile me pak.
I gezuar hyp ne katin e dyte, dhe aty nje salle me e madhe dhe brenda nje alamet femre me nje gjoks si te ishin bushiqa te vitit te ri nga ata qe fryhen me gaz, dhe kjo kish te shkruar nese me nxe jam e jotja. Kur del dhe prej ketu peshohet, pese kl. me pak.
i gezuar thte me vehte ta baj prove dhe katin e trete, hyn brenda e sheh nje salle te madhe dhe brenda ishte nje zezakme nje "hadhat" sa dreci dhe nje kartele qe shkruhej" Po te zura ta vura".Burimi: | Editor: landi n. | Lexuar 1011 here |
Vlerësimi: 10 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Barcaleta: 14 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 14 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0