Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  
11 Qer 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Finlande
Ukrahine

Gr./Faza G

Maqedoni [1]
Spanje [2]

Gr./Faza G

Itali [5]
Liteshtejn [0]
02 Sht 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Finlande
Islande

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet nė: finale

Nuk ka asnje kampionat aktiv!


Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-32116
Itali-41816
Izrael-1299
Shqiperi-879
Maqedoni-1383
Liteshtejn-2410

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-21113
Islande-6913
Turqi-61111
Ukrahine-478
Kosove-1831
Finlande-831

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme