Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza G

Spanje [4]
Maqedoni [0]

Gr./Faza G

Shqiperi [0]
Izrael [3]
24 Mar 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Turqi
Finlande
24 Mar 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Kroaci
Ukrahine

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet nė: 1/8

Nuk ka asnje kampionat aktiv!


Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-11510
Itali-41110
Izrael-589
Shqiperi-646
Maqedoni-1140
Liteshtejn-1610

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-11010
Ukrahine-378
Islande-567
Turqi-555
Finlande-631
Kosove-1211

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme