Llogaria ime
AOL Portal RUSI 2018

Gr./Faza F

Suedi [1]
Korea e jugut [0]

Gr./Faza G

Belgjike [3]
Panama [0]
18 Qer 2018
ORA: 20:00

Gr./Faza G

Tunizi
Angli
19 Qer 2018
ORA: 14:00

Gr./Faza H

Kolumbi
Japoni

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres:
Ndeshjet e skuadrės:
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
Ska ndeshje ne kete grup

Tė gjitha ndeshjet e Grupit

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
Ska ndeshje ne kete grup
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...

Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi A
Skuadra-Gola+GolaPikė
Rusi-053
Uruguaj-013
Egjipt-100
Arabia Saudite-500

Grupi B
Skuadra-Gola+GolaPikė
Iran-013
Portugali-331
Spanje-331
Marok-100

Grupi C
Skuadra-Gola+GolaPikė
France-123
Danimarke-013
Australi-210
Peru-100

Grupi D
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-023
Argjentine-111
Islande-111
Nigeri-200

Grupi E
Skuadra-Gola+GolaPikė
Serbi-013
Brazil-111
Zvicerr-111
Kosta Rike-100

Grupi F
Skuadra-Gola+GolaPikė
Meksike-013
Suedi-013
Gjermani-100
Korea e jugut-100

Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Belgjike-033
Tunizi-00
Angli-00
Panama-300

Grupi H
Skuadra-Gola+GolaPikė
Poloni-00
Senegal-00
Kolumbi-00
Japoni-00