Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza G

Spanje [3]
Itali [0]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Kosove [0]
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza G

Itali
Izrael
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Islande
Ukrahine

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Liteshtejn
Ndeshjet e skuadrės: Liteshtejn
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Spanje 8-0 Liteshtejn
2.06 Tet 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-2 Shqiperi
3.09 Tet 2016 - 18:00G
Izrael 2-1 Liteshtejn
4.12 Nen 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-4 Itali
5.24 Mar 2017 - 20:45G
Liteshtejn 0-3 Maqedoni
6.11 Qer 2017 - 20:45G
Itali 5-0 Liteshtejn
7.02 Sht 2017 - 18:00G
Shqiperi 2-0 Liteshtejn
8.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
9.06 Tet 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Izrael
10.09 Tet 2017 - 20:45G
Maqedoni - Liteshtejn

Tė gjitha ndeshjet e Grupit G

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Shqiperi 2-1 Maqedoni
2.05 Sht 2016 - 20:45G
Spanje 8-0 Liteshtejn
3.05 Sht 2016 - 20:45G
Izrael 1-3 Itali
4.06 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 1-2 Izrael
5.06 Tet 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-2 Shqiperi
6.06 Tet 2016 - 20:45G
Itali 1-1 Spanje
7.09 Tet 2016 - 18:00G
Izrael 2-1 Liteshtejn
8.09 Tet 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-2 Spanje
9.09 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 2-3 Itali
10.12 Nen 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-3 Izrael
11.12 Nen 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-4 Itali
12.12 Nen 2016 - 20:45G
Spanje 4-0 Maqedoni
13.24 Mar 2017 - 20:45G
Spanje 4-1 Izrael
14.24 Mar 2017 - 20:45G
Itali 2-0 Shqiperi
15.24 Mar 2017 - 20:45G
Liteshtejn 0-3 Maqedoni
16.11 Qer 2017 - 20:45G
Maqedoni 1-2 Spanje
17.11 Qer 2017 - 20:45G
Izrael 0-3 Shqiperi
18.11 Qer 2017 - 20:45G
Itali 5-0 Liteshtejn
19.02 Sht 2017 - 18:00G
Shqiperi 2-0 Liteshtejn
20.02 Sht 2017 - 20:45G
Izrael 0-1 Maqedoni
21.02 Sht 2017 - 20:45G
Spanje 3-0 Itali
22.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
23.05 Sht 2017 - 20:45G
Maqedoni - Shqiperi
24.05 Sht 2017 - 20:45G
Itali - Izrael
25.06 Tet 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Izrael
26.06 Tet 2017 - 20:45G
Itali - Maqedoni
27.06 Tet 2017 - 20:45G
Spanje - Shqiperi
28.09 Tet 2017 - 20:45G
Shqiperi - Itali
29.09 Tet 2017 - 20:45G
Maqedoni - Liteshtejn
30.09 Tet 2017 - 20:45G
Izrael - Spanje
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...

Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-32419
Itali-71816
Shqiperi-8912
Izrael-1399
Maqedoni-1396
Liteshtejn-2610

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-21216
Islande-61016
Ukrahine-51114
Turqi-81111
Finlande-1141
Kosove-1931

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme