Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza I

Kosove [1]
Islande [2]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Ukrahine [0]
11 Qer 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Finlande
Ukrahine
11 Qer 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Kosove
Turqi

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Ukrahine
Ndeshjet e skuadrės: Ukrahine
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-1 Islande
2.06 Tet 2016 - 20:45I
Turqi 2-2 Ukrahine
3.09 Tet 2016 - 18:00I
Ukrahine 3-0 Kosove
4.12 Nen 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-0 Finlande
5.24 Mar 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Ukrahine
6.11 Qer 2017 - 18:00I
Finlande - Ukrahine
7.02 Sht 2017 - 20:45I
Ukrahine - Turqi
8.05 Sht 2017 - 20:45I
Islande - Ukrahine
9.06 Tet 2017 - 20:45I
Kosove - Ukrahine
10.09 Tet 2017 - 20:45I
Ukrahine - Kroaci

Tė gjitha ndeshjet e Grupit I

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45I
Kroaci 1-1 Turqi
2.05 Sht 2016 - 20:45I
Finlande 1-1 Kosove
3.05 Sht 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-1 Islande
4.06 Tet 2016 - 20:45I
Turqi 2-2 Ukrahine
5.06 Tet 2016 - 20:45I
Islande 3-2 Finlande
6.06 Tet 2016 - 20:45I
Kosove 0-6 Kroaci
7.09 Tet 2016 - 18:00I
Ukrahine 3-0 Kosove
8.09 Tet 2016 - 18:00I
Finlande 0-1 Kroaci
9.09 Tet 2016 - 20:45I
Islande 2-0 Turqi
10.12 Nen 2016 - 18:00I
Kroaci 2-0 Islande
11.12 Nen 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-0 Finlande
12.12 Nen 2016 - 20:45I
Turqi 2-0 Kosove
13.24 Mar 2017 - 18:00I
Turqi 2-0 Finlande
14.24 Mar 2017 - 20:45I
Kosove 1-2 Islande
15.24 Mar 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Ukrahine
16.11 Qer 2017 - 18:00I
Finlande - Ukrahine
17.11 Qer 2017 - 20:45I
Islande - Kroaci
18.11 Qer 2017 - 20:45I
Kosove - Turqi
19.02 Sht 2017 - 18:00I
Finlande - Islande
20.02 Sht 2017 - 20:45I
Ukrahine - Turqi
21.02 Sht 2017 - 20:45I
Kroaci - Kosove
22.05 Sht 2017 - 20:45I
Islande - Ukrahine
23.05 Sht 2017 - 20:45I
Turqi - Kroaci
24.05 Sht 2017 - 20:45I
Kosove - Finlande
25.06 Tet 2017 - 20:45I
Kroaci - Finlande
26.06 Tet 2017 - 20:45I
Turqi - Islande
27.06 Tet 2017 - 20:45I
Kosove - Ukrahine
28.09 Tet 2017 - 20:45I
Islande - Kosove
29.09 Tet 2017 - 20:45I
Ukrahine - Kroaci
30.09 Tet 2017 - 20:45I
Finlande - Turqi
Lajme nga Sporti
Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Formacioni/ De Biazi pėrgatit bunkerin ndaj Italisė
De Biasi rikthehet në Palermo, në një qytet ku në rininë e tij si futbollist kaloi 3 sezone pozitive, duke shënuar edhe 9 gola. Por tani në stolin e kuqezinjve, a...

Ventura dhe Buffon vlerėsojnė kuqezinjtė: Kundėrshtarė i vėshtirė !
Vlerėsim maksimal pėr Shqipėrinė pasi te Italia i tremben jo pak kombėtares kuqezi. Nė konferencėn pėr shtyp pėrpara sfidės ndaj kombėtares shqiptare trajneri i pėrfaqėsues sė kaltėr Giampiero Vent...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-21913
Itali-41313
Izrael-999
Shqiperi-846
Maqedoni-1173
Liteshtejn-1910

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-11113
Islande-6810
Ukrahine-478
Turqi-578
Finlande-831
Kosove-1421

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme