Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza G

Spanje [3]
Itali [0]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Kosove [0]
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza G

Itali
Izrael
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Islande
Ukrahine

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Kroaci
Ndeshjet e skuadrės: Kroaci
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45I
Kroaci 1-1 Turqi
2.06 Tet 2016 - 20:45I
Kosove 0-6 Kroaci
3.09 Tet 2016 - 18:00I
Finlande 0-1 Kroaci
4.12 Nen 2016 - 18:00I
Kroaci 2-0 Islande
5.24 Mar 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Ukrahine
6.11 Qer 2017 - 20:45I
Islande 1-0 Kroaci
7.02 Sht 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Kosove
8.05 Sht 2017 - 20:45I
Turqi - Kroaci
9.06 Tet 2017 - 20:45I
Kroaci - Finlande
10.09 Tet 2017 - 20:45I
Ukrahine - Kroaci

Tė gjitha ndeshjet e Grupit I

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45I
Kroaci 1-1 Turqi
2.05 Sht 2016 - 20:45I
Finlande 1-1 Kosove
3.05 Sht 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-1 Islande
4.06 Tet 2016 - 20:45I
Turqi 2-2 Ukrahine
5.06 Tet 2016 - 20:45I
Islande 3-2 Finlande
6.06 Tet 2016 - 20:45I
Kosove 0-6 Kroaci
7.09 Tet 2016 - 18:00I
Ukrahine 3-0 Kosove
8.09 Tet 2016 - 18:00I
Finlande 0-1 Kroaci
9.09 Tet 2016 - 20:45I
Islande 2-0 Turqi
10.12 Nen 2016 - 18:00I
Kroaci 2-0 Islande
11.12 Nen 2016 - 20:45I
Ukrahine 1-0 Finlande
12.12 Nen 2016 - 20:45I
Turqi 2-0 Kosove
13.24 Mar 2017 - 18:00I
Turqi 2-0 Finlande
14.24 Mar 2017 - 20:45I
Kosove 1-2 Islande
15.24 Mar 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Ukrahine
16.11 Qer 2017 - 18:00I
Finlande 1-2 Ukrahine
17.11 Qer 2017 - 20:45I
Islande 1-0 Kroaci
18.11 Qer 2017 - 20:45I
Kosove 1-4 Turqi
19.02 Sht 2017 - 18:00I
Finlande 0-1 Islande
20.02 Sht 2017 - 20:45I
Ukrahine 2-0 Turqi
21.02 Sht 2017 - 20:45I
Kroaci 1-0 Kosove
22.05 Sht 2017 - 20:45I
Islande - Ukrahine
23.05 Sht 2017 - 20:45I
Turqi - Kroaci
24.05 Sht 2017 - 20:45I
Kosove - Finlande
25.06 Tet 2017 - 20:45I
Kroaci - Finlande
26.06 Tet 2017 - 20:45I
Turqi - Islande
27.06 Tet 2017 - 20:45I
Kosove - Ukrahine
28.09 Tet 2017 - 20:45I
Islande - Kosove
29.09 Tet 2017 - 20:45I
Ukrahine - Kroaci
30.09 Tet 2017 - 20:45I
Finlande - Turqi
Lajme nga Sporti
Vendimi/ “Rusi 2018” nėn syrin e teknologjisė
Teknologjia pjesė e Boterorit “Rusi 2018”. Presidenti i organit mė tė lartė tė fubollit botėrorė Fifa, Gianni Infatino ka deklaruar sė ne botėrorin “Rusi 2018” do tė apliokohet moviola nė fushėn e ...

“Rusi 2018”, Brazili kualifikohet i pari. Argjentina e Uruguaji humbasin “maleve”
Brazili ėshtė skuadra e parė nė botė qė pret biletėn pėr nė fazėn finale tė Botėrorit tė vitit 2018, qė do tė zhvillohet nė Rusi.Kombėtarja 5 herė kampione e botės fitoi me lehtėsi ndaj Paraguajit ...

Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-32419
Itali-71816
Shqiperi-8912
Izrael-1399
Maqedoni-1396
Liteshtejn-2610

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-21216
Islande-61016
Ukrahine-51114
Turqi-81111
Finlande-1141
Kosove-1931

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme