Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza I

Kosove [1]
Islande [2]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Ukrahine [0]
11 Qer 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Finlande
Ukrahine
11 Qer 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Kosove
Turqi

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Itali
Ndeshjet e skuadrės: Itali
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Izrael 1-3 Itali
2.06 Tet 2016 - 20:45G
Itali 1-1 Spanje
3.09 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 2-3 Itali
4.12 Nen 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-4 Itali
5.24 Mar 2017 - 20:45G
Itali 2-0 Shqiperi
6.11 Qer 2017 - 20:45G
Itali - Liteshtejn
7.02 Sht 2017 - 20:45G
Spanje - Itali
8.05 Sht 2017 - 20:45G
Itali - Izrael
9.06 Tet 2017 - 20:45G
Itali - Maqedoni
10.09 Tet 2017 - 20:45G
Shqiperi - Itali

Tė gjitha ndeshjet e Grupit G

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Shqiperi 2-1 Maqedoni
2.05 Sht 2016 - 20:45G
Spanje 8-0 Liteshtejn
3.05 Sht 2016 - 20:45G
Izrael 1-3 Itali
4.06 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 1-2 Izrael
5.06 Tet 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-2 Shqiperi
6.06 Tet 2016 - 20:45G
Itali 1-1 Spanje
7.09 Tet 2016 - 18:00G
Izrael 2-1 Liteshtejn
8.09 Tet 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-2 Spanje
9.09 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 2-3 Itali
10.12 Nen 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-3 Izrael
11.12 Nen 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-4 Itali
12.12 Nen 2016 - 20:45G
Spanje 4-0 Maqedoni
13.24 Mar 2017 - 20:45G
Spanje 4-1 Izrael
14.24 Mar 2017 - 20:45G
Itali 2-0 Shqiperi
15.24 Mar 2017 - 20:45G
Liteshtejn 0-3 Maqedoni
16.11 Qer 2017 - 20:45G
Maqedoni - Spanje
17.11 Qer 2017 - 20:45G
Izrael - Shqiperi
18.11 Qer 2017 - 20:45G
Itali - Liteshtejn
19.02 Sht 2017 - 18:00G
Shqiperi - Liteshtejn
20.02 Sht 2017 - 20:45G
Izrael - Maqedoni
21.02 Sht 2017 - 20:45G
Spanje - Itali
22.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
23.05 Sht 2017 - 20:45G
Maqedoni - Shqiperi
24.05 Sht 2017 - 20:45G
Itali - Izrael
25.06 Tet 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Izrael
26.06 Tet 2017 - 20:45G
Itali - Maqedoni
27.06 Tet 2017 - 20:45G
Spanje - Shqiperi
28.09 Tet 2017 - 20:45G
Shqiperi - Itali
29.09 Tet 2017 - 20:45G
Maqedoni - Liteshtejn
30.09 Tet 2017 - 20:45G
Izrael - Spanje
Lajme nga Sporti
Flakadanėt nė “Renzo Barberas”, mediat e huaja shėnjestrojnė shqipėrinė
Ndeshja historike mes Italisė dhe Shqipėrisė, e para zyrtare mes dy kombėtareve, u pėrfol nė mediat sportive botėrore mė shumė pėr ngjarjet e papėlqyeshme tė ndodhura nė shkallėt e “Renzo Barberas”...

Formacioni/ De Biazi pėrgatit bunkerin ndaj Italisė
De Biasi rikthehet në Palermo, në një qytet ku në rininë e tij si futbollist kaloi 3 sezone pozitive, duke shënuar edhe 9 gola. Por tani në stolin e kuqezinjve, a...

Ventura dhe Buffon vlerėsojnė kuqezinjtė: Kundėrshtarė i vėshtirė !
Vlerėsim maksimal pėr Shqipėrinė pasi te Italia i tremben jo pak kombėtares kuqezi. Nė konferencėn pėr shtyp pėrpara sfidės ndaj kombėtares shqiptare trajneri i pėrfaqėsues sė kaltėr Giampiero Vent...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-21913
Itali-41313
Izrael-999
Shqiperi-846
Maqedoni-1173
Liteshtejn-1910

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-11113
Islande-6810
Ukrahine-478
Turqi-578
Finlande-831
Kosove-1421

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme