Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  RUSI 2018  

Gr./Faza G

Spanje [4]
Maqedoni [0]

Gr./Faza G

Shqiperi [0]
Izrael [3]
24 Mar 2017
ORA: 18:00

Gr./Faza I

Turqi
Finlande
24 Mar 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Kroaci
Ukrahine

>> Kreu Sport->RUSI 2018->Ndeshjet e skuadres: Spanje
Ndeshjet e skuadrės: Spanje
n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Spanje 8-0 Liteshtejn
2.06 Tet 2016 - 20:45G
Itali 1-1 Spanje
3.09 Tet 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-2 Spanje
4.12 Nen 2016 - 20:45G
Spanje 4-0 Maqedoni
5.24 Mar 2017 - 20:45G
Spanje - Izrael
6.11 Qer 2017 - 20:45G
Maqedoni - Spanje
7.02 Sht 2017 - 20:45G
Spanje - Itali
8.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
9.06 Tet 2017 - 20:45G
Spanje - Shqiperi
10.09 Tet 2017 - 20:45G
Izrael - Spanje

Tė gjitha ndeshjet e Grupit G

n Data dhe ora Grupi Statusi Ndeshja
1.05 Sht 2016 - 20:45G
Shqiperi 2-1 Maqedoni
2.05 Sht 2016 - 20:45G
Spanje 8-0 Liteshtejn
3.05 Sht 2016 - 20:45G
Izrael 1-3 Itali
4.06 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 1-2 Izrael
5.06 Tet 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-2 Shqiperi
6.06 Tet 2016 - 20:45G
Itali 1-1 Spanje
7.09 Tet 2016 - 18:00G
Izrael 2-1 Liteshtejn
8.09 Tet 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-2 Spanje
9.09 Tet 2016 - 20:45G
Maqedoni 2-3 Itali
10.12 Nen 2016 - 20:45G
Shqiperi 0-3 Izrael
11.12 Nen 2016 - 20:45G
Liteshtejn 0-4 Itali
12.12 Nen 2016 - 20:45G
Spanje 4-0 Maqedoni
13.24 Mar 2017 - 20:45G
Spanje - Izrael
14.24 Mar 2017 - 20:45G
Itali - Shqiperi
15.24 Mar 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Maqedoni
16.11 Qer 2017 - 20:45G
Maqedoni - Spanje
17.11 Qer 2017 - 20:45G
Izrael - Shqiperi
18.11 Qer 2017 - 20:45G
Itali - Liteshtejn
19.02 Sht 2017 - 18:00G
Shqiperi - Liteshtejn
20.02 Sht 2017 - 20:45G
Izrael - Maqedoni
21.02 Sht 2017 - 20:45G
Spanje - Itali
22.05 Sht 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Spanje
23.05 Sht 2017 - 20:45G
Maqedoni - Shqiperi
24.05 Sht 2017 - 20:45G
Itali - Izrael
25.06 Tet 2017 - 20:45G
Liteshtejn - Izrael
26.06 Tet 2017 - 20:45G
Itali - Maqedoni
27.06 Tet 2017 - 20:45G
Spanje - Shqiperi
28.09 Tet 2017 - 20:45G
Shqiperi - Itali
29.09 Tet 2017 - 20:45G
Maqedoni - Liteshtejn
30.09 Tet 2017 - 20:45G
Izrael - Spanje
Lajme nga Sporti
Kartoni i kuq ndaj Izraelit, FIFA dėnon Etrit Berishėn
Goditja me kokė ndaj Eren Zahavit i ka kushtuar shtrenjtė portierit tė pėrfaqėsueses shqiptare, Etrit Berisha, i cili ėshtė njohur sot me masėn e marrė nga Komisioni i Disiplinės i FIFA-s. Beri...

Shqipėria do tė luajė nė “Renzo Barbera”
Italia do ta presë Shqipërinë në “Renzo Barbera” të Palermos, në mbrëmjen e 24 marsit, në ndeshjen e radhës eliminatore për Kupën ...

Trajneri i Izraelit, Levi: Ndaj shqipėrise e vėshtirė, kėnaqemi dhe me njė pikė
Nėn masa tė rrepta sigurie, trajneri i Izraelit ka dalė para mediave pėr konferecėn e ndeshjes sė nesėrme ndaj Shqipėrisė. Elisha Lėvi vlerėsoi kuqezinjtė, teksa u shpreh se ėshtė i kėnaqur edhe me...

Kalendari i grupeve te RUSI 2018
Grupi G
Skuadra-Gola+GolaPikė
Spanje-11510
Itali-41110
Izrael-589
Shqiperi-646
Maqedoni-1140
Liteshtejn-1610

Grupi I
Skuadra-Gola+GolaPikė
Kroaci-11010
Ukrahine-378
Islande-567
Turqi-555
Finlande-631
Kosove-1211

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme