Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Sport  

Gr./Faza G

Spanje [3]
Itali [0]

Gr./Faza I

Kroaci [1]
Kosove [0]
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza G

Itali
Izrael
05 Sht 2017
ORA: 20:45

Gr./Faza I

Islande
Ukrahine
>> Kreu Sport->Champions League
Chelsea kampion i Anglisė, Conte: Tani dua dhe FA Cup
Edhe pse janė edhe dy javė pėr t’u luajtur nė Premier League-n angleze, Chelsea i drejtuar nga italiani Conte ka siguruar titullin kampion edhe zyrtarisht.“Bluve tė Londrės” i mjaftoi njė gol nė minutėn e 82 nga Batshuayi ndaj West Bromwich pėr tė...
Pėrplasja nė gjysėmfinale/ Ja ēfarė i thanė njėri-tjetrit Ronaldo dhe TorresChampions League, Real Madrid-Juventus nė finale
Champions, sot do mėsohet finalisti i parėPėrbindėshi Ronaldo/ Ka shėnuar mė shumė se Atletico nė Champions
Derbi Europian, Atletico synon tė thyejė “mallkimin” ndaj RealitChampions/ Pėrcaktohen ēiftet gjysėmfinaliste
Luis Enrique provokon Juven, mė e lehtė se me PSGChampion, momenti i sė vėrtetės pėr dy madrilenet
Luis Enrique kėrcėnon Juven: Do ta pėrmbysim rezultatin !Bayern ''harikiri'' ndaj Realit, Anēeloti beson tek pėrmbysja
Juventusi i jep leksione Barēės, gjysmėfinalja njė hap largChampions, Allegri: Nė sulm ndaj Barēės
Champions, UEFA zyrtarizon ''vendin e katėrt'' pėr ItalinėHidhet shorti i Champions League, pėrplasje gjigande

KLASIFIKIMI I SUPERLIGES
# Skuadra MP W D L F A D P
1 Skėnderbeu Korēė 16 11 4 1 31 11 +20 37
2 Flamurtari 16 7 7 2 18 10 +8 28
3 Laēi 16 8 3 5 19 13 +6 27
4 Kukėsi 16 7 4 5 26 19 +7 25
5 Partizani Tirana 16 7 3 6 15 16 -1 24
6 Kamza 16 6 5 5 15 16 -1 23
7 Luftėtari Gjir… 16 5 4 7 18 19 -1 19
8 Teuta Durrės 16 4 3 9 18 27 -9 15
9 Vllaznia Shkodėr 16 4 3 9 14 22 -8 15
10 Lushnja 16 2 2 12 11 32 -21 8

NDESHJET E SUPERLIGES
Fri 22/12/17 Laēi 3 - 1 Lushnja
Fri 22/12/17 Skėnderbeu Korēė 3 - 1 Teuta Durrės
Fri 22/12/17 Kukėsi 1 - 2 Luftėtari Gjir…
Fri 22/12/17 Kamza 0 - 3 Flamurtari
Fri 22/12/17 Partizani Tirana 3 - 1 Vllaznia Shkodėr
Sun 17/12/17 Teuta Durrės 1 - 2 Kukėsi
Sun 17/12/17 Flamurtari 0 - 1 Laēi
Sun 17/12/17 Luftėtari Gjir… 5 - 0 Partizani Tirana
Sat 16/12/17 Lushnja 1 - 3 Skėnderbeu Korēė
Sat 16/12/17 Vllaznia Shkodėr 3 - 2 Kamza
Sun 10/12/17 Partizani Tirana 2 - 1 Teuta Durrės
Sun 10/12/17 Laēi 1 - 0 Skėnderbeu Korēė
Sun 10/12/17 Kamza 0 - 1 Luftėtari Gjir…
Sat 09/12/17 Flamurtari 2 - 0 Vllaznia Shkodėr
Sat 09/12/17 Kukėsi 1 - 3 Lushnja
Mon 04/12/17 Luftėtari Gjir… 1 - 1 Flamurtari
Sun 03/12/17 Vllaznia Shkodėr 1 - 2 Laēi
Sun 03/12/17 Lushnja 0 - 3 Partizani Tirana
Sat 02/12/17 Skėnderbeu Korēė 2 - 1 Kukėsi
Sat 02/12/17 Teuta Durrės 0 - 1 Kamza
Fri 26/01/18 Luftėtari Gjir… 14 : 00 Skėnderbeu Korēė
Fri 26/01/18 Kamza 14 : 00 Laēi
Fri 26/01/18 Teuta Durrės 14 : 00 Lushnja
Fri 26/01/18 Vllaznia Shkodėr 17 : 00 Kukėsi
Fri 26/01/18 Flamurtari 17 : 00 Partizani Tirana
Sun 04/02/18 Partizani Tirana 14 : 00 Kamza
Sun 04/02/18 Kukėsi 14 : 00 Flamurtari
Sun 04/02/18 Laēi 14 : 00 Teuta Durrės
Sun 04/02/18 Skėnderbeu Korēė 14 : 00 Vllaznia Shkodėr
Sun 04/02/18 Lushnja 14 : 00 Luftėtari Gjir…
Sat 10/02/18 Teuta Durrės 01 : 00 Luftėtari Gjir…
Sat 10/02/18 Lushnja 01 : 00 Vllaznia Shkodėr
Sat 10/02/18 Partizani Tirana 01 : 00 Laēi
Sat 10/02/18 Skėnderbeu Korēė 01 : 00 Flamurtari
Sat 10/02/18 Kukėsi 01 : 00 Kamza
Sat 17/02/18 Kamza 01 : 00 Skėnderbeu Korēė
Sat 17/02/18 Laēi 01 : 00 Luftėtari Gjir…
Sat 17/02/18 Flamurtari 01 : 00 Lushnja
Sat 17/02/18 Vllaznia Shkodėr 01 : 00 Teuta Durrės
Sat 17/02/18 Partizani Tirana 01 : 00 Kukėsi

 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme