Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Shtepi dhe Prona->Prona te patundeshme->Tirane (Tirana)->JEPET ME QERA [ Kėrko ]

JEPET ME QERA

Publikuar me: Enjte, 16 Nėntor 2017 16:19

zoom Cmimi: 35000 LEK

JEPET ME QERA NJE DYQAN NE ZONEN E UNAZES SE RE,KOMPLEKSI ALES, PERBALL KARBURANT KASTRATIT , 39 M2 ME NJE BANJO.Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 0697624316
Lexuar 65 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 0 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 21 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 21 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme