Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Shtepi dhe Prona->Prona te patundeshme->Tirane (Tirana)->shes apartament [ Kėrko ]

shes apartament

Publikuar me: Shtunė, 15 Tetor 2016 08:50

zoom Cmimi: 230000 $

shitet apartament ne rrugen Rreshit Collaku prane taivanit.pallati i ri me ashensor quhet pallati Bora.apartamenti ne katin e 5 me tre dhoma gjumi nje dhome ndejtje ,nje kuzhine dy koridore dy banjo dy ballkone me sip 130m2 me kuzhine gatimiPublikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 0692789553
Lexuar 1070 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 29 - Mesatarja: 4.28

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Si quhet deti ne jug te shqiperise?(vetem emri). Pergjigju:=Pergjigja eshte: jon
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 32 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 32 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme