Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Auto dhe Moto->Auto->Fier->Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit [ Kėrko ]

Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit

Publikuar me: Diele, 02 Tetor 2016 21:42

zoom Cmimi: 25 euro

Sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte:
Tokat ndodhet ne fshatin Shtyllas ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit me sipėrfaqe 2000 m2 dhe 2535m2 Cmimi 25 Euro m2 i diskutueshem.
Janė me ēertifikata pronėsie tė rregullta.
Nėse jeni tė interesuar kontaktoni: agustinmiraka@hotmail.com Cel 0682666140Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 00355682666140
Lexuar 837 here
Raporto kete publikim

Foto te tjera

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 9 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 23 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 23 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme