Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Kohe e lire->Artiste dhe muzikante->Gramsh->Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer [ Kėrko ]

Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer

Publikuar me: Diele, 05 Shkurt 2017 22:45

zoom Cmimi: 1,000.00 € 25,000.00 €

Pershendetje,
une jam Vullnet Hoxha dhe jam nje Skuptor me profesion. Dhe jam i interesuar te shes disa skulptura rreth (40) te tilla. Ato jane tr realizuar ne mermer, ne gur lumi dhe gur perroi. Tek skeda juaj une kam vendosur ēmimin minimal dhe maximal. Pres me kenaqesi pergjigjen tuaj.
Ju uroj gjithe te mirat
Vullnet Hoxha.Publikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: 00355684448493
Lexuar 745 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 21 - Mesatarja:

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Emri i kryeqytetit te Kosoves?. Pergjigju:=Pergjigja eshte: prishtina
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 21 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 21 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme