Kryefaqja | Forumi | Posta E-mail | Video |
AOL Portal
 
  Market  
Market->Kafshe dhe aksesore->Te tjera kafshe->Mat (Burrel)->dhi [ Kėrko ]

dhi

Publikuar me: Enjte, 06 Tetor 2016 18:51

zoom Cmimi: 150000 leke

Shiten 145 krer dhi te reja vendi ne Macukull te rrethin Mat.shiten per arsye familjarePublikuesi: Guest
Kontakto me email publikuesin
Tel/Cel: +355682741278
Lexuar 1065 here
Raporto kete publikim

Si te evitojme mashtrimet?

Vlerësimi: 21 - Mesatarja: 4.62

Vleresimi maksimal 5: 1 2 3 4 5

Mos perdorni komentet per te bere pyetje, mund te mos merrni pergjigje. Shkruaje pyetjen tende tek Pyetje dhe Pergjigje

Shkruaj Emrin:
Shkruaj Komentin:
Jeni dakort me artikullin ose ju pelqen ai? PO - JO
Kush eshte heroi yne kombetar?(fillon me : sken). Pergjigju:=Pergjigja eshte: skenderbeu
*Nese nuk dini pergjigjen mjafton te vendosni shigjeten e mouse-it tuaj mbi ikonen e pikepyetjes dhe shikoni pergjigjen.


Komentet dhe Opinionet tuaja - 0 përsona e pëlqejnë! | 0 përsona nuk e pëlqejnë!
Komento i pari kete artikull!


Totali i pėrdoruesve tek Market: 21 (0 Pėrdoruesit e Rregjistruar 21 Vizitorė dhe 0 Pėrdorues Anonim)
Pėrdoruesit e dukshėm janė: 0


 

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme