AOL Portal
Njeriu ėshtė njė nxėnės dhe dhimbja ėshtė mėsuesi i tij. (Mahatma Gandhi)

SOT, e Mėrkurrė, 22 Shkurt 2017
Parashikimi i motit
Sot nė Prishtine
KthjellėtKthjellėt
Ultė:-6°C | Lartė:6 °C

Na Pelqeni :)!
Lajme dhe informacion
Rama dhe Meta darkojnė pranė ēadrės sė PD, Berisha: Ishte darka e fundit (Auto)
Kryeministri Rama dhe kreu i Kuvendit, Ilir Meta kanė konsumuar tė martėn njė darkė sė bashku nė Kryeministri, vetėm pak metra larg ēadrės sė protestės tė ngritur nga
Gjenerali Curtis: NATO e alarmuar nga rritja e ndikimi rus nė Ballkan (Bota)
Pėrfshirja e Rusisė nė vendet e Ballkanit po alarmon NATO-n. Komandanti i lartė i aleancės nė Europė, gjenerali Curtis Scaparrioti tha tė martėn se NATO ėshtė e shqetė
Protesta e PD-sė, drejtori i Teatrit Kombėtar Ēuli pėrplaset me aktorin Robert Ndrenika (Arsimi dhe Kultura)
Drejtori i Teatrit Kombëtar Hervin Çuli me anë të një statusi në faqen e tij në Facebook  që mban datën 18 shkurt ka sulmu

Kursi Shqiperi (BSH)
USD / LEK 128.17(+0.62)
EUR / LEK 135.13(-0.30)
GBP / LEK 159.28(+0.35)
CHF / LEK 126.93(-0.29)
Kursi Kosove (BQE)
EURO / USD 1.0537 USD
EURO / GBP 0.84860 GBP
EURO / CHF 7.4520 HRK
EURO / JPY 119.77 JPY
Ndryshimi i fundit: 21.02.2017
PER CFARE PO FLASIM KETO DITE?
1. aksidentet rrugore
2. donald trump
3. sulmet e 11 shtatorit
4. reforma zgjedhore
5. brexit
6. interneti
7. zgjedhjet nė shba
8. dua lipa
9. trazirat nė turqi
10. rezart taci
Ads
Veriu Portal Market - Blej, Shes, Ofroj, Kerkoj, Jap me qera ose Marr me qera
Artiste dhe muzikante
Arte Pamore, skulptura ne gur dhe ne mermer
pershendetje,une jam vullnet hoxha dhe jam nje skuptor me profesion. dhe jam i interesuar te shes...
Pune krahu dhe puntore
Kamarier
kerkoj te punsohem si kamarier bari ne zonen e tiranes orari te jete i ores 07:15:00 jam person i...
Prona te patundeshme
shes apartament
shitet apartament ne rrugen rreshit collaku prane taivanit.pallati i ri me ashensor quhet pallat...
Te tjera kafshe
dhi
shiten 145 krer dhi te reja vendi ne macukull te rrethin mat.shiten per arsye familjare
Auto
Shitet Toka ne dy anet e rruges ne Bypass-in e Fierit
sipėrfaqja tė cilen e kam nė shitje po i paraqes me poshte:tokat ndodhet ne fshatin shtyllas ne d...


Zbavitje
Top Banana
Top Banana
Banana Barrage
Banana Barrage
BarBQ Beef
BarBQ Beef
Bartender
Bartender
Forume dhe diskutime
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Martese apo Bashkejetese........? (46)
Pėrgjigje: Nga: Ina_84 - Tema: A Besoni Ne Zot (15)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Me mire me nje apo me dy kuleta?? (6)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Na tregoni pasionet tuaja (1)
Pėrgjigje: Nga: Agron Nikaj - Tema: Cili mund te jete fundi i nje shoku/miku? (3)

Veriu Portal Portal
© Veriu Portal Online - AOL 2011
Some rights reserved :)
CFARĖ dhe KUSH JEMI? NA NDIQNI SHĖRBIME
Kush ėshtė Veriu Portal? Facebook Forumi
Privatėsia Veriu portal Posta mail
Tė drejtat Bėj Veriu Portal faqe fillestare Video
Kontakto Shto Veriu Portal favorite Lajme